Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fekete kisruhában illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fekete kisruhában illik elmenni egy esküvőre, ha nem vagyok rokon?

Figyelt kérdés
Párom unokatestvérének az esküvőjére megyünk szombaton. Kérlek titeket, válaszoljatok, szerintetek illetlen-e, ha fekete ruhát veszek fel, ami nem testhez simuló, térdig érő és a válla része csipkéből van. Vettem egy nagyon szép és elegáns nyári hosszú ruhát az alkalomra (leér a földre ha egy helyben állok), de úgy néz ki, hűvös eső időnk lesz, ezért nem biztos, hogy felveszem, abban még idiótábban néznék ki egy esős napon, mint a feketében szerintem.

2015. máj. 21. 15:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Fehérben illetlenség, egyébként mindegy.
2015. máj. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Illetlenség.
2015. máj. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
En voltam olyan eskuvon, ahol a násznép 80%-a feketében volt. Elég furán éreztem magam rozsaszín hosszu ruhában :) . Ha felveszed, nem fognak kiutálni a tomegbol.
2015. máj. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg illetlenség, de én is láttam már esküvőn embereket feketében, igaz nem teljesen volt fekete, hanem voltak rajta fehér virágok vagy színes kiegészítőkkel vette fel az illető. Én inkább vettem magamnak egy más színű ruhát, biztos ami biztos.
2015. máj. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%

A fekete a gyász és a szomorúság színe. Annyi szép szín van, könnyen tudsz választani valami sokkal jobbat.

:)

2015. máj. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem simán el lehet menni fekete kis ruhában, csak válassz színes kiegészítőket hozzá.


Az összbenyomás ne legyen temetői...

2015. máj. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

Pár hete voltam lagziban, szintén a barátom unokatesója házasodott. Kis faluban voltunk, és a násznép kb. harmada fekete/sötét kosztümben volt. Ennyit ezekrõl a GYK-n kõbevésett hagyomànyokról..

Alkalomhoz illõen illik megjelenni: szerintem sokkal illetlenebb az, ha valaki ribinek öltözik vagy beállít egy abroncsos habcsókban..

2015. máj. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
21%
Feketében, pirosban és fehérben nem illik esküvőre menni. El lehet ettől térni, de lesz aki -ha csak magában is - de meg fog szólni emiatt. Nálunk a menyasszonyi ruha lesz fekete, ezért még a meghívóra is ráírtuk, hogy feketében és fehérben ne jöjjön senki.
2015. máj. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
15%
Nekem idén lesz az esküvőm és nagyon remélem, hogy senki nem jön feketében. Ez az esküvőm lesz és nem a temetésem! mindegy, hogy a fazon milyen, a lényeg, hogy feketét temetésre veszünk fel. Ha lesz olyan nő, aki feketét vesz fel, annak nem leszek rest mosolyogva mondani, hogy "csinos ez a ruha, ez majd jó lesz a temetésemre is"
2015. máj. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Fekete, fehér, pirod nem illik.


Mondjuk, mindre láttam ellenpéldát, pirosban én mentem, de az második esküvő volt, menyasszony se volt menyasszonyi ruhában.

2015. máj. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!