Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem tudom, hogy két új kollegá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy két új kollegámat meghívjam-e vagy sem. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Az esküvőmre meg szeretném hívni a kollegáimat, napi szinten együtt dolgozunk csapatban sokat, gyakran vannak közös programjaink, jó barátságban is vagyunk még a főnökkel is :)

Két hete jött két új kollega, egy nő meg egy férfi a csapatba, akikkel most már ugyanúgy csapatban dolgozunk, a közös programokra őket is hívjuk...Nekem korainak tűnik, hogy az esküvőnkre meghívjuk (mivel közeli barátok és rokonok hivatalosak csak)...viszont úgy gondolom, hogy elég kellemetlen lenne, hogy júliusban mindenki az esküvőről beszél, ők meg nem voltak meghívva...Ugyanakkor az is fura, hogy "tolakodni" sem szeretnék, mert nem célom fűt-fát meghívni...

Arra gondoltam, hogy odaadom a meghívót, aztán eldöntik, hogy jönnek vagy sem. Elmondom, hogy nehéz helyzetnek éreztem ezt az egészet, de ha úgy érzik, hogy szeretnének eljönni akkor én szívesen látom őket.


Ez egy nagy szervezet, ahol ebben a csapatban több a közvetlen jó barát és kollega... szerintetek???


2015. máj. 21. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a kollégákat meghívjátok akkor őket sem illik kihagyni csak azért, mert újak. Mondjuk mi senkit nem hívtunk meg csak család tagokat és közeli barátokat.
2015. máj. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem korrekten csinálnád. Csak ne úgy add oda, hogy "ugye nem jöttök el", vagy "nem kötelező eljönni".
2015. máj. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nyílván nem :D Úgy hogy szeretettel várunk. Majd a végén elmondom, hogy ahogy érzik ők úgy tegyenek. Hogy azt érezzék, hogy nem elvárás, ugyanakkor szívesen vesszük ha jönnek, de azt is megértjük, ha korainak érzik. (én annak érzem őszintén, de parasztságnak érezném kettejüket kihagyni...)
2015. máj. 21. 21:41
 4/7 anonim ***** válasza:

" nem elvárás, ugyanakkor szívesen vesszük ha jönnek, de azt is megértjük, ha korainak érzik. "


Ezt mondd nekik. Meg azt, hogy lesz tánc, 20 ropi alatt nem lehet a feleségeddel táncolni és hogy fizetős lesz a bárpult :D tuti nem jönnek el :D

2015. máj. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

:))))))))


Hülye helyzet...ez van :D

2015. máj. 21. 22:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát semmiképp ne magyarázkodj, az a legrosszabb, ha nekem ig py adtak volna meghivót, hogy nem kötelező, meg hogy korainak érzem biztos méga szertartásra sem mennék el. Most vagy meghívod őket vagy nem, de körités nem kell. Gondolom ugyis vissza kelk jelezni x ideig hogy mi a szándékuk. Lehet hogy azt fogják mondani, hogy megtisztelnek a szertartásra elmennek, de a lagziba nem. Mi anno pont ilyenek miatt nem hivtunk kollégákat. Tudni kell szétválasztani a barát és munkatárs poziciót, akármilyen jóban is vagyunk. Ha meg meghívod őket akkor ne szelektálj. De a te esküvőd te tudod mut akarsz. Ja és nem ők tehetnek róla hogy most kerültek a csapatba.
2015. máj. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem ők tehetnek arról , hogy a csapatba most kerültek, de engedtessék meg, hogy érezhessem azt, hogy ki az akivel már szoros baráti kapcsolatom van és ki az akivel nincs.


Mi segítőszakmában dolgozunk, mindannyian, csak más területeken és nagyon is megfér a barátság köztünk. Sőt.



Végül mindenkinek átadtam és őszintén elmondtam azt is, hogy bár újak a csapatban szívesen látjuk őket is, mert már ide tartoznak és ha úgy érzik szívesen látjuk őket is. Senki nem sértődött meg.


Köszi a válaszokat

2015. jún. 5. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!