Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tervezgetni valakivel közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tervezgetni valakivel közös életet/családot, ha szeretet van, szerelme nincs. Van értelme? Vélemények?

Figyelt kérdés
Hosszasabb kifejtéseket nem bánnék.:)
2015. jún. 4. 22:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

Hááááááááááááát szeeeeriinteeeeeeeeem neeeem biztoooooooooooooos , hooogy nem leheeeeet. De ha sohaaaaaa nem volt szereleeeeeeeeeeem az elejéééééééééééééén seeeeem akkkkkkoooooooooor taláááááááááááááááááán iiiiiiiiigen.


De ééééééén nem kapkodnééék vele...

2015. jún. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Csak akkor szerintem, ha mindketten ilyen kis nyugis, higgadt természetű emberek vagytok, akiknél nem létfontosságúak a tomboló érzelmek, szenvedélyes, olykor akár viharos kapcsolat. Tehát, ha inkább a "tartós tűz", mintsem "lángoló, de gyorsan kiégő tűz" hívei vagytok. Más esetben szerintem így nincs értelme ennek.
2015. jún. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%

A szerelem max fél évig tart minden kapcsolatban, ami szerelemmel indult. Ha volt szerelem, az klassz, mert vannak a kapcsolatnak tőkéi, ha nem volt, akkor valóban érdemes elgondolkodni. De azon is érdemes elmerengeni, hogy a kételyek a másik személyének szólnak, vagy az elköteleződés félelméről, a szabadság elvesztéséről, egy új életszakasz kezdetéről (magyarán jó indok arra hogy úgyis hiába tervezek, vele nem is érdemes, miközben lehet te magad félsz az egésztől). Stb stb

Viszont ha arról van szó, hogy nincs párkapcsolatod, persze álmodozni lehet, miért is ne, csak maradj a valóságban.

2015. jún. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%

érzelmek nem kellenek ahhoz hogy valakivel jövőt tervezzen az ember,jól kijöttök egymással az már jó.


szeretet vagy szerelem,teljesen mind1,valótlan illúzió az egész.Az szeretet talán megnyilvánul jobban, a fene tudja


mindenesetre ha ilyen érzésre képes vagy,bőven elég,

mert még ezek nélkül is egyszerűen lehetséges.

2015. jún. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Lassan hét éve tart nálunk töretlenül a szerelem, én el nem tudtam volna képzelni, hogy enélkül házasodjunk össze. De tudok olyan kapcsolatról, ahol jól működik a szerelem nélküli házasság.

Igazából ti tudjátok, nektek mik az igényeitek.

2015. jún. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%
Semmi értem a szerlemneksem aszerettetnek....hiszen valameikőüben úgysem lesz örökéletű az említett érzése,valaki mindig többrevágyi egy idő útán.Pl.Én nagyon szerettem a páromat de ő.... neogazán aztán eljutottunk oda hogy mem törődőt belem hiba próbálkoztanm bármivel .Elviseltem egy ideig de mindenappal később ráébredttem hogy ez így nem élet és véget kel vetni úgymond 'túlsok veszőt tetem oda ahová már rég pontot kelet volna.Nem örök a szerelem sem a szeretet ez a tapasztalatom.
2015. jún. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igazából nem is nagyon tudom megfogalmazni,hogy mit érzek.

Egyszer voltam ez előtt szerelmes, az annyiban volt másabb,hogy maga az érzés sokkal szenvedélyesebb volt. Intenzívebb.

Itt talán kevésbé,de érzem,hogy szeretem. Csak valahogy "nyugodtabban".

Vagy talán minden szerelem másabb?


Ugyanakkor azt érzem,hogy képes lennék vele maradni egy életen át, de egyébként is vágyom ilyen dologra egy ideje, már valami komolyabbra.

2015. jún. 4. 22:44
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Csak ha ez mindkettőtöknek jó így. Ha bármelyikőtök többre vágyik, akkor még időben engedjétek el egymást.
2015. jún. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen döntést csakis higgadtabb érzelmek mellett érdemes meghozni. :) Ha akkor hoztam volna ilyen döntést pl. exeim kapcsán, amikor (még) szerelmes voltam, mára már biztos megbántam volna.


Ha szeretet van, és jól tudtok együttműködni, együtt élni, közösek a céljaitok, egyeznek az alapelveitek, akkor van értelme családot is alapítani.


Szerintem.

2015. jún. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ez csak egy béna fedőszöveg akkor, amikor valaki már nem boldog egy kapcsolatban. Hogy a szeretet még megvan... Bullshit.


De ez magánvélemény, nem kell egyetérteni.

2015. jún. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!