Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szólnál, ha a párod olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interferencia kérdése:

Mit szólnál, ha a párod olyan esküvőt akarna, ahol mindenki meztelen?

Figyelt kérdés
2015. jún. 29. 00:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, hogy a pap ledobná a stólát. Vagy az anyakönyvvezetőn is csak a magyar nemzeti szalag lenne? És a násznép? Papik külön kiskocsin tolnák a hasukat, öv híján? A mamák meg fociznának a melleikkel? :D
2015. jún. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
"esküvőő?! /o\ :O "
2015. jún. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Át akar verni, nem esküvőt akar ő...:D
2015. jún. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolnám viccel :D Ha komolyan gondolná, akkor pedig nem mennék bele.
2015. jún. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Akarhat, csak ne velem. :D

Viccet félretéve, ő nem akarna. De nekem se tetszene.


Ha amúgy nudista beállítottságú a pár és a családjaik is, akkor ha az esküvő nem is de a lagzi lehet ilyen. Csak engem ne hívjanak meg, tényleg. De amúgy simán el tudom képzelni, hogy van ilyen.

23L

2015. jún. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 opened paradise ***** válasza:
100%
És mi lenne fehér? A szőre? :D
2015. jún. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Felfújnék egy guminőt, rákötnék szigetelővel egy lejátszót, ami a pap szövegét nyomja le, kimondanám helyette is az igent, és vinném nászéjszakára. Persze mindezt otthon. Így megvolt amit akart, és nekem se kellett egy szál falloszban oltár elé állnom.
2015. jún. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez beteg :'D
2015. jún. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Erősen elcsodálkoznék, szóhoz se jutnék. Lehetetlen, hogy egy többéves kapcsolatban ennek ne lenne előjele.

Mindenesetre nem mennék bele. Ki kíváncsi a 80 éves Béla bá aszott testére? Sztem senki.

2015. jún. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Röhögnék egy nagyot, mivel nem nudista a szentem. Tény, vannak olyan esküvők, ahol mindenki meztelen, de azt tegyük hozzá, hogy az ilyen esküvőn a vőlegény, menyasszony és a meghívottak is életvitelszerűen naturalisták, nudisták (nem is tudom melyik a megfelelő szó erre az életstílusra hirtelen). Az hogy a semmiből valaki ilyet akarjon... főleg Magyarországon a prüdéria egyik fellegvárában... merész és nehezen hihető.
2015. jún. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!