Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Leanybucsuztato: normalis,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leanybucsuztato: normalis, hogy igy viselkednek a barataim?

Figyelt kérdés

Eleg kacifantos a tortenet, de a lenyeg az, hogy a koszoruslanyok elfelejtettek, hogy szervezni kene ilyet. Az egyik fiu baratom ezt megtudta es azonnal riadoztatta egy masik baratnomet, hogy szervezzen nekem. Eloszor ezt elottem titkoltak, ugy allitottak be, mintha annak a baratnomnek magatol jutott volna eszebe. Azonban az a lany csak beharangozta, hogy szervez nekem, de semmit nem csinalt. 2 honappal az eskuvo elott meg csak fel se kereste a meghivando lanyokat. Ekkor egy negyedik lany irt neki, hogy szeretne segiteni a szervezesben, mert latja, hogy nem megy a dolog. Kicsit igy beindult a szervezes, de innentol mindenki hozzam jart/jar szidni a masikat "xy tul draga programot talalt ki/ yz le se szarja az egeszet/ wx teljesen atveszi az iranyitast es nem hagyja a tobbieket, stb". A napokban az egyik koszoruslany raadasul kozolte, hogy nem jon a leanybucsuztatomra, mert o erre nem ad ki penzt... (A koszoruslany ruhat en fizetem, a csokrot en kottetem, kistaskat en adok nekik, hogy ne kelljen venniuk, en szallittatom oket taxival aznap, en megyek at hozza az en nagy napomon megcsinalni reggel a hajat es a sminkjet... Semmi penzbe nem kerul neki a nap. Bulizni pedig el szokott jarni)

Egy masik lany pedig elmeselte, hogy a masik koszoruslany kozolte a fb-on veluk, hogy o nem kivan reszt venni a szervezesben, mert o szabadidejet nem masra akarja szanni, az az o szabadideje es azt nem arra fogja elcseszni, hogy velem foglalkozzon!

Nekem le van esve az allam, mert eddig ezek a lanyok NEM ilyenek voltak! En a lelkemet is kiteszem ertuk! Nem ertem, miert ezt kapom. A leanybucsuztato koltsege a szervezo elmondasa szerint ugyan annyi, mint amennyit egy visszafogott ember elbulizik egy este alatt. Es ezek az embere, a baratnoim eleg surun jarnak bulizni. Ez normalis? Marmint ez az onzoseg? En se keresek sokat, de en 5-6 ezret szo nelkul, orommel fizetnek baratnonek egy normalis leanybucsura...


2015. júl. 4. 08:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, azt hiszem erre szokták azt mondani, hogy jó tett helyébe jót ne várj. Én átgondolnám a helyedben, hogy ezek a lányok valóban jó jelöltek-e koszorúslánynak.
2015. júl. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 curáku ***** válasza:
100%
Egyebkent sem vagyok koszoruslany parti, nem is lesz, max a ket 3 eves unokahugom, akik szorhatnak viragot ha szetetnenek. Elgondolkoznek rajta, hogy szuksegem van e rajuk az eskuvon. Elso korben beszelnek veluk, hogy mi a frsnc bajuk van.
2015. júl. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
En azert kertem fel oket koszoruslanynak, mert mindig mindenben tamogattuk egymast. Igazan jo baratnonek tartottam oket. Viszont most le van esve az allam, hogy ennyire kicsinyesen, onzoen viselkednek. Nem munkanelkuliek, nem kell ehezniuk, atlag hetkoznapokon is bele fer nekik, hogy elmenjenek bulizni, koncertre, stb. Most, hogy egy bulis estere azert kell "befizetniuk", mert ugymond valaki kozeppontban van es azt a valakit "kell" unnepelni, nem hajlandoak penzt aldozni ra. En felajanlottam, hogy bedobok 30 ezret, hogy az anyagiak senkinek ne okozzanak akadalyt, de errol a tobbi lany hallani se akar, mert azt mondjak, hogy ha en ezt megteszem, hogy a ruhajukat en fizetem, meg hasonlok, akkor ezt a bort meg nem lehet lehuzni rolam. Total elzarkoztak tole es ellehetetlenitik, hogy ezt megtegyem. Oke, ezt valahol ertem, szerintem en is ezt tennem a helyukben. Nem hagynam. De tenyleg nem tudom, mi a megoldas erre a helyzetre. Sot, azt se ertem, hogy ez hogyan alakulhatott ki... En semmit nem tettem, ami miatt ne adj isten megutalhattak. Nem vagyok menyaszorny. Nem kergettem oket oruletbe. A koszoruslany ruhakat is hiaba talaltam ki, hogy milyet szeretnek nekik, meg milyen szinu cipot vegyenek fel hozza, vegul minden ugy lett, ahogy ok akartak. Egyedul a szin maradt meg olyannak, amilyet akartam. Tehat en mindenhol, mindenben engedek az akaratuknak. Azt gondolom, hogy adtam en mar sokszorosan nekik annyit (csunya dolog kimondani, de anyagiakban is), hogy ezegyszer viszonozzak. Total kiborit a helyzet... Eszmeletlen nyomas van rajtam az eskuvoi teendokkel kapcsolatban, mert en sajnos az a fajta ember vagyok, aki maga csendessegeben baromira ragorcsol a dolgokra. Es akkor meg ezt a feszkot is a nyakamba akasztottak. Es ugy kellene igazsagot tennem koztuk, hogy en abban a fb csoportban nem vagyok benne, nem latom, miket irnak, nem latom szo szerint azokat a postokat, kommenteket, amiken kirobbannak a cirkuszok. Hanyni tudnek ettol a helyzettol :(
2015. júl. 4. 19:42
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a tied az egyetlen ilyen történet... az esküvő kapcsán gyakran kibújik a szög a zsákból... megmutatkozik az irigy emberek igazi valója... sajnos :(
2015. júl. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Többek között ezért gondolom, hogy nem az a kérdés, hogy van-e barátság férfi és nő között, hanem az, hogy van-e barátság két nő között. Szerintem nincs.
2015. júl. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 gumicsizmás bagoly ***** válasza:
83%
felejtsd el a lánybúcsúztatót, menj férjhez nyugodtan és a párodra koncentrálj. A pénzt meg csapd a többihez. Az esküvő csak 1 nap, nem kell ennyit glancolni-flancolni.
2015. júl. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
97%

sok idő van még az esküvőig? Hány koszorúslányról beszélünk? Én ilyen esetben biztos leülnék velük és megbeszélném, hogy na akkor most mondja el mindenki mit szeretne és mit nem, nem kötelező a lánybúcsúba való beszállás és az esküvőn való részvétel sem! Tuti felszívnám magam egy ilyenen. Nekem nővérem két kislánya lesz a koszorúslányom, vannak barátnőim de nem is akartam koszorúslánynak őket. Lánybúcsút megtartjuk kb. leszünk 6-an. De én nem gondolnám, hogy bármelyikükkel "baj" lesz, ha igen, óriásit foguk bennük csalódni! :/

Most egy barátnőmnek lesz lánybúcsúja, vagyunk egy páran benne, de senkinek nem jutott eszébe a pénzen variálni..

2015. júl. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%

Ne haragudj a szóhasználatért, de undorítóak a "barátnőid". Ha valaki ennyi pénzt, és energiát rám áldozna, mint te rájuk, még véletlenül sem lenne pofám azt mondani, hogy a szabadidőmből nem vagyok hajlandó rád áldozni, vagy nem fogok beleadni egy fillért sem az egészbe. Én lehet felhívnám mindet akiről tudom, hogy lehúz a hátam mögött, és közölném velük, hogy az én esküvőmet nem arra fogom elcseszni, hogy a képüket bámuljam. És teljes mértékben meg is érdemelnék ezt.


Ha szeretnél egy utolsót bulizni, akkor kérd meg a fiubarátodat, hogy hozzon össze valami iszogatós estét, a többi p_csát meg hagyd, hogy főljenek otthon egyedül a levükben. Így nem érdemlik meg a figyelmedet.

2015. júl. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!