Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akik szüzek maradtak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szüzek maradtak az esküvőig tartva a hagyományokat, az átöltözéskor vesztették el a szüzességüket vagy megmaradt másnapra az első együttlét?

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó, csak az ismertségi körömben többen megtartják tisztaságukat, és állításuk szerint ragaszkodnak a hagyományokhoz.

Viszont a hagyomány szerint gondolom nem véletlenül piros a menyecskeruha.

De gondolom a násznépet se szeretnék megváratni.. :D Azért az első alkalmat csak nem 5 perc alatt kellene lezavarni...


Szóval a "nászéjszaka" a buli után szokott lezajlani? :)


2015. júl. 4. 14:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%

Vacsora alatt, a nyolcadik kör törköly után volt az első ami gangbang is lett a násznép férfitagjainak köszönhetően.


Ildikó 27/N

2015. júl. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom átöltözés "közben" történt, pont ezért tért vissza a mennyecske ruhában, mert innentől asszonnyá lett. Régen nem hiányolták annyira a párt, tudtak mulatni nélkülük is, plusz nem játszott nagy szerepet az előjáték és az óvatosság. :)
2015. júl. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%

hány éves vagy?


a piros ruha nem azt jelent, h "megdugtak", hanem azt h "dugjmeg"

2015. júl. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen ma már nincs. Legalábbis biztos nem átöltözés közben.
2015. júl. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahány ház, annyi szokás. Volt, ahol valóban az átöltözéskor ejtették meg. De régen ugye alapból reggelig tartottak a lagzik, éjfél után a pár lelépett egy órára, oké. Gondolom, még rigmusokat is kaptak. De olyanról is tudok, ahol a násznép elkísérte a párt a szobához, aztán visszamentek mulatni. Reggel meg ugye mentek lepedőt csekkolni.
2015. júl. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem leginkább másnap este...

átöltözéskor kicsit kevés az idő rá, hha meg egész éjszakás az esküvő, nem hiszem, hogy van rá energiájuk.

tavaly voltam koszorúslány esküvőn, az úgy nézett ki, hogy reggel hétkor kezdtünk, fodrász, smink, ruha, fotózás, rohanás egyik helyről a másikra, templomi esküvő, át a polgári helyszínére, lagzi, valami reggel 3ig. totál ki voltunk dőlve...

2015. júl. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
11%

Hol lehet ezeket a lányokat megtalálni???

24/F

2015. júl. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 gumicsizmás bagoly ***** válasza:
A párodat nem kérdeznéd meg? Sztem troll vagy.
2015. júl. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szerintem vallásos körökbe. :)
2015. júl. 5. 18:44
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Az első alkalom a hazakísérés alatt történik. Nem attól asszony, hogy megdugták. :D :D :D

Szóval a hazakísérésnél volt ez szokás, a zenészek az ablak alatt húzták még egy ideig és a rokonok is kinn álltak. xD

2015. júl. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!