Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyok! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyok! Szerintetek tortavágásnál illik adni a fotósnak, videósnak a tortából? Ti hogy tervezitek, hogy megy ez?

Figyelt kérdés

Vagy majd ők is beállnak a sorba?

Köszönöm előre is!



2015. júl. 5. 03:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is állnak be a sorba maguktól , en biztos meg kinalom az összes szolgáltatót . Ahogy a fotóst videost, ugy a Vofelyt , zenészeket is :)
2015. júl. 5. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem csak a tortából illik adni, hanem a vacsorából, az italokból is, tehát mindenből... elvileg ott vannak, sőt azért dolgoznak, hogy szebbé tegyék a napotokat!
2015. júl. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Felénk, egy külön asztal van a zenészeknek, fotós-videósnak és a vőfélynek. :) úgyanúgy van megterítve, mint a többi asztal, csak ők külön vannak és ugyanazt kapják, mint a vendégek :) sőt köszönetajándékot is.
2015. júl. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is, ugyanaz a menü, ugyanaz az ellátás, mint a vendégeknek.
2015. júl. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Én mindig viccelődöm vele, hogy enyém az első szelet, de általában nem szoktam tortázni (persze van, hogy elcsábuluok, de általában nem). Az esküvőfotós életforma így sem igazán hagyja, hogy normálisan (pocak nélkül) nézzek ki, ha még minden péntek-szombat éjjel egy szelet tortát is betolnék akkor az asszisztensem egy idő után úgy gurítana a fotózásokra meg vissza. :)


Kérdésre válaszolva persze piszok jól esik ha megkínálnak ami szinte mindig meg is történik. Általában kérni szoktam, hogy a násznéppel vegyülve ülhessünk a vacsinál, mert sokkal befogadóbb és fotózhatóbb az a násznép akik megszokják, hogy ott vagyok és eszköz van a kezemben, mint az aki azt látja, hogy időnként valahonnan bejövök fotózni aztán amikor épp fújnék egyet akkor meg kimegyek. Egyébként ebből a szempontból is jobb, hogy amikor "pihenek" is bent le tudok ülni és ha akció van csak felpattanok és nem kintről kell berohannom.

2015. júl. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat. :)

A vacsora természetes, csak a tortán gondolkodtam, hogy is lesz. :)

2015. júl. 5. 14:40
 7/9 gumicsizmás bagoly ***** válasza:
Nagyon furcsa kérdés, miért pont a tortából ne? Mindenből.
2015. júl. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
persze, mindnki kapott, meg a pincereknek is adtunk :)
2015. júl. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A normális az, hogy mindenkit egyformán kezelsz. A szolgáltatók amúgy nagyon ritkán esznek a tortából egész egyszerűen mert nincs rá idejük, de így is egy jó adag meg fog maradni.
2015. júl. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!