Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vőlegény kitűzőt hogy tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vőlegény kitűzőt hogy tudok csinálni saját kezűleg?

Figyelt kérdés
2015. júl. 5. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
tegyél ki egy kokárdát-.
2015. júl. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


En ilyesmit csinaltam, gobelin anyag volt az alap, azt fogtam ossze rezdrottal (tobb szinben kaphato). Belefogtam meg harom ilyen drotos (en turkiz es barna) gyongyot, aztan az aljat szalaggal tekertem korbe. Kb. negyed ora alatt kesz.

2015. júl. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

kedves első köszönöm a kedves hozzászólásodat, bár megtartottad volna magadnak.


Kedves második nagyon szépen köszönöm, szerinted ezt meglehetne úgy is csinálni, hogy a közepén rózsa van? Nagyon jól leírtad. A vőlegény a női ill férfi tanúnak is kell igaz? Ha piros fehér a dekoráció akkor ha nekem vörös rózsából lesz a csokrom akkor a vőlegénynek is abból, a tanuknak lehet fehér?

2015. júl. 5. 19:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, en a tanunak is csinaltam (de csak a fiunak). Ha a rozsa fejebe teszel drotot, es azzal merevited, biztos, hogy megall, viszont nem tudom,hogy mennyire lesz tartot, mert nekem viragos ajandekba csinalt rozsas kituzot is (ugye nem azt hasznaltuk), es az egy kis muanyag tartokaban volt, amiben viz allt. Bar, most megneztem neten az eloviragos kituzoket, es egy csomo nincs ilyen fiolaban. Esetleg veszel a viragosnal ilyen kis tartokat (viraggal egyutt biztos ad el neked), aztan azt tuningolod fel, pl.: korbetekered csipkevel, szalaggal a muanyagot... :)
2015. júl. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lusty ***** válasza:
Lehet venni pl. a Decorworld-ben kitűzőalapot, és arra fel tudnád rakni a virágot.
2015. júl. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!