Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akinek esett az eskuvoje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek esett az eskuvoje napjan hogyan oldottatok meg? jovo szombaton lesz az eskuvonk, teljesen felek mert zivatarokat mondd.

Figyelt kérdés
2015. júl. 7. 09:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ó, nem mondod, hogy félsz! Én ebben a nagy hőségben azért imátkozok, hogy augusztusban ne legyen ilyen meleg és ha lehet, kicsit legyen "nyálkás" az idő, mert még egy dolog, hogy én a nagy ruhámban meghalok, de legalább nekem a lábamra nem fog semmi rátapadni az abroncs miatt, meg a vállam kint lesz. A párom viszont fekete öltönyben össze fog esni, ha meleg lesz.

A ruhádat felfogod és annyi idő alatt, amíg beszaladsz a házasságkötő terembe, meg át az étterembe, addig nem fogsz elázni. Valaki tartson föléd egy esernyőt, meg vigyél esetleg egy váltócipőt, ami nem baj, ha nedves lesz.

Nem rég voltunk egy rokon esküvőjén. 30 fok volt, de még éjjel is 25. Szegény menyasszony teljesen ki volt borulva, mert az összes vendég pislogni alig tudott a hőgutától. Alig táncolt valaki. Ne parázz, csodálatos nap lesz!

2015. júl. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2015. júl. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam h meleget akarok! Hanem csak h esotol felek. Ennyi.

Van klima az etteremben szoval sztem lehutik azert.. Csak az esotol felek hogy mi lesz ha a templom elott is fogadjuk a gratulaciot meg ilyesmi.

2015. júl. 7. 10:03
 4/13 anonim ***** válasza:
Esőben nyilván senki nem fog megállítani a templom lépcsőjén, hogy gratulálgasson. Akkor majd oda mennek hozzátok a templomban és körbepuszilnak.
2015. júl. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekünk tavasszal volt az esküvőnk. Előtte 3 hétig piszok nagy esőt ígértek aznapra. Még azon a héten is szombatra írták az esőt. Hát kérlek 30 fokos ragyogó napsütés volt, egy csepp eső sem esett.


Legyen B-terv, hogy ne érjen váratlanul, de nem kell rágörcsölni, úgy is szuper lesz a nagy nap :)

2015. júl. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mi tavaly azért választottuk a május 31-et az esküvőnk napjának, mert akkor már általában jó idő szokott lenni.

Na tavaly előtte egész héten esett, hideg volt, még a nagy napon is 18 fok volt csak. Jó, hogy a férjemnek meg a násznépnek tök jó volt, de azért én deréktól felfelé majd megfagytam :)

Amikor indultunk fotózni, akkor épp csöpögött az eső, de mire odaértünk szerencsére elállt.

Egyébként én azt gondoltam ki, ha esik, akkor kiugrunk a kínaiba, veszünk x db egyforma esernyőt :)

2015. júl. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Azért azt érdemes belekalkulálni, hogy a helyszín hőmérséklete nem lehet 8 foknál többel alacsonyabb mint a kinti (mert a nagy hőmérséklet különbség egészségügyi kockázatot jelent, meg mert amúgy is irgalmatlan energia ekkora tereket lehűteni). Gratulációt viszont fogadhattok fedett helyen is.


A lényeg: az, hogy Ti összekötitek az életeteket. Ha esik közben, akkor esik, ha fúj akkor fúj, ha ötven fok van akkor ötven fok van. Arra figyelj, hogy ne ezen bosszankodj ha már úgy van, hanem élvezd ki, mert piszok hamar ott lesz a reggel hat amikor vége az egésznek és azt kérdezitek egymástól, hogy "ennyi? ezt szerveztük egy évig?!".


A fotózást egyébként simán tarthatjátok külön napon (sőt én egyébként is ezt javaslom).

2015. júl. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Koszonom :)

Igen fotozasunk kilon mapon lesz. Csak az sem mindegy mert a ruham kolcsonozve lesz szoval vlhogy majd megkell beszelnem a szalonnal h egy nappal kesobb vinnem vissza

2015. júl. 7. 13:21
 9/13 anonim ***** válasza:

Októberi esküvőnk volt, esőt mondtak aznapra. Riasztottam is gyorsan mindenkit, hogy hozzanak ernyőt. Ennél többet nem tehetettem:D

Végül a legjobb barátnőimmel csináltunk esernyős képet annak ellenére, hogy az esőt megúsztuk:)

2015. júl. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Pozitiv gondolkodas!!!Ne az esore gondolj mert bevonzod!Az en eskuvom elott egesz heten esett,felirtam egy papirra,hogy" majus 23an gyonyoru napsutes lesz"...es aznapra nyar lett....de persze el is hittem hogy igy lesz...

Egy eve meg kinevettem volna ha valaki ilyet ir,de tobbszor kiprobaltam es sikerult...csak el is kell hinni!!!Drukkolok hogy szep idotok legyen,es sok boldogsagot kivanok!!!

2015. júl. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!