Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan lehet romantikussá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet romantikussá tenni egy 2 tanús esküvőt, amin nem lesz se gyűrűhúzás, se menyasszonyi ruha?

Figyelt kérdés
Elváltunk mindketten, egy közös pici babánk van. Szeretnénk esküvőt a család kizárásával, a hivatalban dolgozók lesznek a tanúk. Mégis szeretném ha egy picit emlékezetes és romantikus lenne.
2015. júl. 11. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy kétfős esküvő eleve romantikus. Nekem sokkal inkább mint a 200 fős. De ízlések és pofonok. Viszont vehetsz különleges ruhát, ami nem esküvői, de majdnem, mint a koszorúslányok ruhái. Utána tartsatok gyertyafényes vacsorát mint szenteste.
2015. júl. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
csokrod legyen még akkor is ha te csinálod és kis smink csini haj és egy gyertyafényes vacsi ;-) talán egy ici pici menyasszonyi torta is belefér
2015. júl. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem miért ne húzhatnátok gyűrűt... menyasszonyi ruha meg nem muszáj de én biztos felhúznék legalább egy egyszerű nyári maxiruhát és szereznék egy kis csokrot...


Utána pezsgő, ebéd vagy vacsora egy eldugott helyen esetleg piknik...

2015. júl. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek, eleve romantikus a két fős esküvő, és attól lesz az, hogy ti ott összekötitek hivatalosan az életeteket.


Ami szerintem feldobja a dolgot, ha az egyik tanú, vagy valaki készít előtte-utána-közben fényképeket, és utána be lehet spontán ülni egy étterembe enni egyet. Nálunk így volt, hivatai időben volt az esküvő, igaz, én vettem egy kis fehér nyári ruhát, meg volt egy pici csokrom is, és a férjem is felvett egy öltönyt, de nem ezektől lett romantikus. A sok fős esküvőkön nem nagyon van idő egymásra figyelni, ott inkább a barátokkal-családdal való ünneplésen van a hangsúly. Egy kéttanús esküvő sokkal meghittebb, intimebb tud lenni.


Ami még szerintem fontos lehet, hogy az egyik tanú olyan legyen, akivel a baba elvan addig, ameddig egymásra figyeltek.


Sok boldogságot!

2015. júl. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kései Sirató ***** válasza:

Kérjétek meg az anyakönyvvezeteőt, hogy romantikus zene szóljon a beszéde alatt.


Tegyetek fogadalmat egymásnak! A polgári szertartásnak nem kötelező eleme a fogadalomtétel, de ha kifejezetten kéritek, van rá lehetőség.

2015. júl. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!