Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fura lenne egy esküvő zenekar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura lenne egy esküvő zenekar vagy DJ nélkül? Csak laptop lenne.

Figyelt kérdés
A DJ, akivel tavaly megbeszéltük, hogy játszani fog az esküvönkön, mégse vállalja, és ez úgy derült ki, hogy mi írtunk rá, hogy üljünk össze, tehát nem is szólt. Ajánlott maga helyett pár embert, de ők már foglaltak aznapra, szétnéztünk a neten, felhívtunk mindenkit, senki nem tudja vállalni, legfeljebb horroráron. A zenekar nem jó, mert vegyes zenét akartunk, így arra gondoltunk, hogy csinálumk egy tracklistet, egy laptopra rákötjük a hangcuccot és néha rá-rá nézünk. Mit szóltok?
2015. júl. 19. 18:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én már láttam ilyet, igaz csak felvételen, de nem volt meg a hangulata. :/ de ha más megoldás nincs, nem tudtok mit tenni.
2015. júl. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt lakodalom, csak a szűk családi kör az esküvőn és egy tök jó korai vacsi, a zene meg telefonról szólt, kis hangfalakkal. Hangulat az volt, szét röhögtük magunkat egész végig, nagyon jó volt, most sem csinálnám másképp.
2015. júl. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igenám, de nekünk lesz lagzink. Kevés emberrel nekem is oké lenne ez a megoldás, sőt eszem ágában nem volna felkérni egy zenefelelőst. Kérdés, hogynlagziban működhet e a dolog.(laptopal, nem telefonnal :) )
2015. júl. 19. 19:36
 4/14 Interferencia ***** válasza:
Szerintem teljesen jó. Én voltam ilyen esküvőn, semmi hátrány nem származott belőle.
2015. júl. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%

egy "DJ" mennyivel jobban tudja megnyomni a play gombot mint egy átlagember?

mert a dj alatt viszonylag ritkán ertik azt az emberek hogy bakelitet skreccsel amihez még szkill is kellett

ugyanúgy egy laptopot nyomkodna egész este ráadásul ha úgyis ti mondjatok meg milyen számok legyenek még az ízlése se lenne mérvadó

2015. júl. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%
Látszik utolsó, hogy lövésed nincs az esküvői zeneszolgáltatásról. Mi számít horror árnak?
2015. júl. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A 180 ezret mar skkalltam. Lehet, hogy teljesen atlagos ar, csak mivel, az eredeti DJ-nk, akiben megbiztunk, mert evek ota a baratunk,(legalabbis ezt hittuk) fillerekert elvallalta, igy nem szamoltunk tobbletkoltseggel
2015. júl. 20. 00:07
 8/14 anonim ***** válasza:
A 180k (bár nem tudom mit tartalmaz) szerintem sok is. Ha írsz egy privátot a részletekkel megpróbálok keresni valakit aki esetleg ráérhet. :)
2015. júl. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ennyiert? Egy rem nevetseges osszegert vallata el az a "barat". 20ezer+kajapia. Ennyiert senkit nem talalunk. :(
2015. júl. 20. 02:45
 10/14 anonim ***** válasza:
Ennek kb. az ötszöröse a reális.
2015. júl. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!