Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Amikor huszonévesek lettetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor huszonévesek lettetek, nem kezdtétek el várni hogy beinduljon a baráti körötökben az esküvőzés, és mehessetek inni? :D 21/F

Figyelt kérdés
2015. júl. 20. 21:29
1 2
 1/11 RRR ***** válasza:
100%

nem

puncikat hajkurásztam helyette

2015. júl. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Neked mindenki házasodik, vagy szül a környezetembe! Én ettől csak hányni tudok.
2015. júl. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem, én azt várom, hogy mi mikor jutunk el oda. :) De erre várni kell még 2-3 évet.
2015. júl. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
21 evesen meg gyerek vagy. Ne akarj hazasulando 21 eveseket magad korul latni, mert ok is gyerekek meg.
2015. júl. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha csak az ivás szamítana elmenetm volna csak ugy inni..

De mind a legenybucsú, mind az esküvő igen nagy költség vendégkent is

2015. júl. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel, sok macera és költséges buli esküvőkre járni. A távolabbi körben lévőket pl igyekszem meg is úszni.
2015. júl. 21. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem, az én ismeretségi körömben a legelőször házasodók is 24 évesek voltak, és ők jóval korábban házasodtak, mint bárki a környezetemben. A barátnőm 27 volt az esküvőjén, utána a miénk jött, azóta pedig most vagyunk először újra hivatalosak egyre, de ott pl. nem lesz lagzi.


Távolabbi ismeretségi körömben hárman vannak, egyikük tavaly, 26 évesen, a ásik kettő most idén, 27 évesen házasodik. 21 évesen még javában ültünk az egyetemen, nekem eszembe sem jutott még a házasság.

2015. júl. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Inni anélkül is lehet, basszuskulcs :D. Én szeretek esküvőkre járni, de nem a pia miatt, az elég proli dolog.
2015. júl. 22. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Te is jobban járnál az egyetemmel. Ott elmondhatatlanul jókat lehet inni.
2015. júl. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nálunk tavaly indult be az esküvő szezon, olyan is volt, hogy egy hónapban 3-ra voltunk hivatalosak...de soha nem inni mentünk. Ez elég tré felfogás...


Amúgy meg egy esküvőre való ajándékpénzből ihatsz egy hónapig, de legalább egy hétig biztosan.


20-21 éves barátaink nem nősültek...

mi 25 évesek vagyunk és jövő héten lesz a lagzink :)

2015. júl. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!