Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tanú vagyok szerintetek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanú vagyok szerintetek mi legyen mindenképpen benne a pohár köszöntő beszédben?

Figyelt kérdés
Holnap lesz és még ötletem sincs miről kéne beszélnem, a másik probléma az hogy egy irdatlan berúgás után szedte fel a vőlegény az arát család előtt ez annyira nem jó story

2015. júl. 24. 10:59
 1/4 aladar12 ***** válasza:

a találkozásukról mondjuk csak jól megfogalmazva.

"emlékszem, amikor elmentünk együtt szórakozni. ittas állapotban voltunk már, hát fiatalság bolondság, és meglátta Marit (nem tudom mi a csaj neve, nem is érdekel). akkor ott megmondta idézem "eaz a csaaaajjj lezs a veleségem"" vagy valami hasonló aranyos sztorit csinálj belőle.

akkor közös emlékekről is beszélhetsz, amiket velük éltél át és sugárzott róluk a boldogság és már akkor is tudtad, hogy itt több lesz mint egyszerű kapcsolat.

2015. júl. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

idezhetsz egy versembol:


anal, oral, meg normal,

szerencsere mind volt mar


:)

2015. júl. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha te beszélsz egyedül, akkor mindkettejükről kell mondani dolgokat. Ha a másik tanú is beszél, akkor neked csak arról kell, akinek a tanúja vagy. A pár fontos momentumait illik megemlíteni, hogyan jutottak arra, hogy házasságot kötnek.

Vedd figyelembe, hogy milyen a násznép összetétele, mert ha inkább idősek, családtagok, akkor másképp kell a mondanivalót megfogalmazni, mintha döntően fiatalok, barátok vannak jelen.

2015. júl. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat megpróbálom meg fogalmazni
2015. júl. 24. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!