Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi alapján választottatok fotóst?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján választottatok fotóst?

Figyelt kérdés
Meg voltatok elégedve a végeredménnyel? Mikor tartottátok a kreativ fotozást? Estelge tudnátok ajánlani fotóst?

2015. júl. 28. 11:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Mi fogtunk két gépet, 4 havert, és fotóztak több ezret. Állati jó képek lettek. A mai technikai háttérrel meg nem is nehéz szerkeszteni őket. Kreatívnak meg kreatívak voltunk. Esküvő délelőttjén volt, esketés előtt, jó buli volt. Jah, és ingyen :))))
2015. júl. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Fotóst a portfóliója és a weblapja alapján választottunk.

Szóval megnéztük, hogy más rendezvényeken, esküvőkön milyen képet készít. Manapság már sajnos aki kattingatott egy párat, mind fotósnak tartja magát. És még szakképzett fényképészből is van sok olyan, akinek sem szépérzéke, sem fantáziája nincsen.

De a képek a múltból magukért beszélnek...

2015. júl. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Nekem Riccio az egyik kedvencem, de sajna nem engedhettük meg magunknak. Így kevésbé művészi és lenyűgöző képeink lettek feleannyiért, de azért ezek is jók.
2015. júl. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm több fotóstól is kért árajánlatot azok közül, amik tetszettek neki, de csak egy olyan volt, ami megfizethető is volt, és mégis profi. Már a lagzin volt egy vetítés pár fotóról, amit ő és az őt segítő másik fotós készített, és gyönyörűek voltak a képek. Utána facebookon is láttam még több képet. Mind szép, rendesen megkomponált, elkapta a pillanatot, gyönyörű színösszeállítás, nem eltúlzott effektekkel. Minden egyes képen érződött a fotós hozzáértése. Mivel az árai is normálisak (sőt, a minőséghez képest szerintem a dupláját is elkérhetné), egyértelművé vált, hogy őt bízzuk meg, és nagyon jól is tettük.
2015. júl. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Ja lemaradt a neve, Wendl Péter, [link]
2015. júl. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ismerős ajánlotta a fotóst, mert nekik is ugyanaz a fotós volt, illetve láttuk is a képeiket. Harmadrészt nagyon elismert a szakmában, szóval tényleg profi és nem utolsó sorban, mint ember is nagyon szimpatikus volt nekünk.
2015. júl. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi az esküvő kiállításon gyűjtöttünk egy csomó fotóstól elérhetőséget (legalább 30-at). Azoknak megnéztük a honlapját, és kb. 10-től kértünk árajánlatot.

A 10-ből kettővel találkoztunk személyesen, de az elsőt választottuk.


Gyönyörű képeink lettek, középkategóriás áron. Szerintem a másfélszeresét is kérhette volna.


Fotózásunk 1 órakor volt, a szertartás előtt. "Szerencsénkre" felhős idő volt, így a fényviszonyok is megfeleltek.


[link]

2015. júl. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Mi egy ismerőst fogunk megkérni, akinek jobb gépe van és örömmel fotózik. Nem vagyunk szegények, de nekünk nem éri meg kifizetni a profi fotóst, mert annyira nem vágyunk az ilyen hiperszuper képekre, amiken úgy nézünk ki, mint a magazinok szereplői. Valahogy nem érint meg az esküvőnek ez a része, de mindenkinek más a fontos. Egyébként szerintem neten érdemes nézelődni, mert már minden fotósnak van honlapja.
2015. júl. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve csináltattunk magunkról egy profi fotóssal képeket. Akkor a honlapja alapján választottuk őt, de tulajdonképpen mondhatjuk, hogy találomra. A képek nagyon szépek lettek, úgyhogy őt kértük fel az esküvőnk fotózására.


[link]


A kreatív fotózás az esküvő napján lesz, a szertartások előtt.

2015. júl. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Több blogposztban írtam már erről most mégsem egy saját posztot küldök, hanem egy kollégáét, amit nemrég olvastam: [link]


Sok sikert!

2015. júl. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!