Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mori Lee 1959 menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mori Lee 1959 menyasszonyi ruha kölcsönzés/vétel!?

Figyelt kérdés
Valaki tud árat mondani? Melyik éri meg jobban a bérlés vagy vétel, illetve honnan érdemes?

2015. júl. 30. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Én még év elején voltam a budapesti Royal Classic szalonban, ott volt ilyen.

Szerintem kb. 120.000-150.000 Ft között lehet a bérleti díja.


Ha pedig venni szeretnél, akkor nézz szét vaterán, jófogáson, hátha találsz ilyet.

2015. júl. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az álom ruhám...beleszerettem, de nem lehetett rajtam soha. Csak a Royal szalonokban lehet kölcsönözni, illetve külföldről megrendelni-nem tudok pontos árat, de ikérdezd meg a szalont hogy mennyi a kölcsönzés, aztán gondold el, hogy félmilliós vagy efölötti nagyságrendű összeget megér-e neked az, hogy saját, új menyasszonyi ruhában mégy férjhez, ugye egyszeri alkalommal.

Utána hiába is akarnád eladni, több százezer ft-os árkülönbséggel adhatsz túl rajta.

Nekem számított a költség, Úgyhogy én egy hasonló ruhát vettem...

2015. júl. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Nekem is az álom ruhám! :)

maximum 200ezer forintom van a ruhára persze szeretném meg uszni kevesebbel, ugyhogy csak a kölcsönzés jöhet szóba! :(

2015. júl. 31. 08:53
 4/5 anonim ***** válasza:

1-es válaszoló vagyok.


Ránézésre én is beleszerettem ebbe a ruhába, nagyon-nagyon tetszett. Aztán élőben nekem csalódás volt, sehogy se állt rajtam. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy rajtad is rosszul fog állni, csak azt, hogy nem érdemes belelovalni magad egy ruhába, amíg nem próbáltad fel. Próbálj fel mindenfélét a szalonban:)

2015. júl. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ilyesmi ruhát varratok éppen!!! Tüllös nagyszoknya,derekán köves öv elöl,hátul masni,vállrész ugyanilyen csipke hátán kivágással, a fátyol hozzá nagy katedrális fátyol lesz. A ruha felsőrészét én csipkével vonatom be.

Megyeszékhelyen egy ruhakölcsönzőben,ahol fátyollal és kiegészítőkkel együtt lesz kb. 160.000 ft úgy,hogy az enyém lesz! 20%-kal olcsóbb lenne,ha otthagynám nekik esküvő után.

Szerintem megéri!

2015. aug. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!