Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol tudnék ilyen esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ilyen esküvői tortadíszt szerezni?

Figyelt kérdés

Erről lenne szó:


[link]


Mikor télen néztem, akkor sok helyen láttam ezt a típust a neten, most több órás kutatás után is csak ebayen találkoztam vele. Esetleg látott valaki valahol ilyen díszt? Jobban örülnék, ha itthon is be tudnám szerezni, és nem ebay-ről kéne megrendelnem.


Előre is köszönök minden segítséget.



2015. aug. 7. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy marad az eBay.

Egyébként megkérdezhetem, hogy miért pont ez? :-)

2015. aug. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Aliexpresszen is biztos van.

Pont ilyet nem találtam (mondjuk nem túrtam fel a netet), de itt stílusában sok hasonló van: [link]

2015. aug. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert mindenképpen viccesre gondoltunk, és mindkettőnknek ez tetszik a legjobban. Állandóan ugratjuk meg idegesítjük (de nem rossz szándékkal) egymást, ez a dísz jellemez minket a leginkább :)
2015. aug. 7. 13:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez olyan férjfogós... :-D

Amúgy nekem is tetszenek az ilyen humorosabb díszek. Marcipánból esetleg egy ügyes cukrász meg tudná csinálni, de ahogy elnézem, ezek tartósabb anyagból vannak, porcelánból láttam valahol.

Nekem gyanús egyébként, hogy a mi ilyenekkel foglalkozó boltjaink is ilyen oldalakról szerzik az üzleti kapcsolataikat, és itthon csak az árat verik fel.

2015. aug. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lusty ***** válasza:

Mi Szegeden vettük, a cukrászdiszkontban hasonlót. (nyakkendővel húzza a menyasszony a vőlegényt). Van webáruházuk is.


[link]

2015. aug. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2015. aug. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
www.koszonettel.hu szívesen :D
2015. aug. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!