Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szóltok az alábbi linken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok az alábbi linken található vőlegényruhához?

Figyelt kérdés

Csak jövőre lesz az esküvőnk, de már most tervezgetjük a részleteket a barátnőmmel. Én a magam számára olyan vőlegényruhára gondoltam, mint amilyen az alábbi linken van. A barátnőm még csak mosolygott, amikor mutattam neki, meg puszilgatta a fülemet, s mondogatta, hogy "Te kis polgárpukkasztó!", de amúgy nem mondott se igent, se nemet erre a ruhára. Még töpreng. Ti mit szóltok hozzá?


[link]



2015. aug. 11. 09:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
FÉrfi vagyok, de azokkal a barna cipőkkel még gusztustalanabb, mint alapból. Vannak alkalmak, ahol egy jó megjelenésű férfi csak hosszúnadrágban jelenik meg. Az esküvő az egyik ilyen
2015. aug. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit ilyen hülyegyerekes. Hosszúnadrág jobban illene ehhez az alkalomhoz.

Ez egy ilyen laza, fagyizós sétához szuper így.

De ha neked tetszik, akkor legyen így. Egy ismerősömék pl full feketében tartották a ceremóniát (feleség is mennyasszonyi ruhában, csak épp nem fehér hanem feketében volt). Mondjuk nagyon jól nézett ki. Ők se a megszokott dolgok hívei voltak.

2015. aug. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Erről mondj le...
2015. aug. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha a menyasszony is valami villantós miniszoknyás szerelésben lenne... Valahogy nagyon nem passzol össze a hosszú menyasszonyi ruha a strandgatyás vőlegény öltözékkel.

Legénybúcsúra jó, de esküvőre szerintem nem kellene.

2015. aug. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
viccnek jó volt. Két hete volt az esküvőnk, amilyen meleg volt, most jöttem rá, hogy a férjem, nem jól választott :D :D :D
2015. aug. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hmm, hát az én férjem vendégként se jelenne meg ilyen öltözékben. Ez olyan se-se. Se nem elegáns, se nem laza tengerparti esküvős.
2015. aug. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem lehetsz elegáns rövidben is, csak a képeken látható vőlegénynek nem sikerült. Ez borzasztó.
2015. aug. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit sok az Amanda Temple képekből, ez már lassan reklám. Amúgy is rosszak. Ha rövidnadrágban jönne a párom az esküvőre, nem mennék hozzá.
2015. aug. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jujjj, ezt neeeee... alapvetően úgy gondolom, hogy elegáns rendezvényre (és nekem az esküvő az) ne vegyen bermudát egy férfi. Vagy ha igen, akkor legyen az egész esküvő bohémebb, és ne fehér inggel, makkos cipővel, csokornyakkendővel vegye fel, mert ez így borzalmas.
2015. aug. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!