Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti elmennétek a leánybúcsúra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek a leánybúcsúra, ha az esküvőre nem vagytok hivatalosak?

Figyelt kérdés
Ősszel gondolt ilyen lány bulit, de nem tudom, hogy így illik-e egyáltalán elmennem. Egy barátnőmről van szó. Igazából így nem is értem miért hívott.
2015. aug. 11. 20:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
el
2015. aug. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
kifejtenéd, hogy miért? :)
2015. aug. 11. 20:47
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Igazság szerint nem is nagyon illik olyanokat hívni a lánybúcsúra, akiket az esküvőre nem hívtak meg.
2015. aug. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
34%
El és természetesen tisztára nyalnám az összes lány talpát a bulin.
2015. aug. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%
Mi ebben a probléma? Az esküvőre nem akar mindenkit meghívni, de barátokkal akar leánybúcsút, én is voltam ilyenen. Meg olyanon is, amikor itt is ott is voltam. Nem kell ebből ügyet csinálni. Ha meghívtak, illik elmenni.
2015. aug. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De nem arról van szó, hogy szűk esküvő stb. Vagy 150en lesznek. Igazából kicsit szelektálták, hogy kiket érdemes meghívni inkább, ha értitek mire gondolok... Szóval így pár jóbarát, ismerős kimaradt, de ennek ellenére erre a bulira meghívott engem, mert ugye bírjuk egymást.
2015. aug. 11. 20:55
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Tuti nem mennék el, hiszen általában a közeli barátokat szokás lánybúcsúra. Én viszont nem lehetek közeli barátja, hiszen nem hívott meg az esküvőre... Egy esetben mennék el, ha csak és kizárólag családi, 30-50 fős körben tartott esküvő lenne.
2015. aug. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem is fura. Leánybúcsúra a legeslegjobb barátnőket hívják. Igaz olyan leánybúcsún is voltam, ahol az exem volt a tanú, így meghívtak. De eddig csak olyan esetben hívtak, ha az esküvőre is. Én még más felállásban nem is hallottam ilyenről.
2015. aug. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Én is valahogy így gondolom, hogy nem illik, meg én is kellemetlenül érezném magam, ha a többiek meg arról kérdeznek, hogy mit veszek fel. Csak az a baj, hogy annyira Kbsztt nagy az önérzete, hogy vérig fog sértődni, és ettől félek....
2015. aug. 11. 21:11
 10/18 A kérdező kommentje:
Koszorúslányok lesznek csak ott, meg én.Nagyon pluszba akarnak kijönni a végén belőle. Remélem így érthető,hogy mi a felállás.
2015. aug. 11. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!