Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek körülbelül mennyib...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek körülbelül mennyiből jönnénk ki?

Figyelt kérdés

Győrben vagy közelébe lesz az esküvőnk.

(Még nem döntöttük el)kb 95-100 vendég lesz.

Zenekar ingyen lesz,

Torta és sütemények majdnem ingyen( én csinálom őket ,mert cukrász vagyok ,de nyilván az anyagok árát ki kell fizetnem).

Választott vőfélyre van kedvezményünk így ő 30 ezerért vállalja.

Ruhámat megvettem és mivel nem idei darab így 60 ezer forintért az enyém lett.

Esküvő fotós 130 ezer

Cinematográfus 160 ezer

Ennyink van szerintetek kb mennyi lesz a végösszeg?

Én úgy gondoltam ,hogy 1,2 -1,5 millió forintból kijövünk ,de ahogy telik az idő egyre jobban aggódom ,hogy nem.


2015. aug. 18. 12:21
1 2
 1/13 Blade Bone ***** válasza:
Mire írtad hogy "ennyink van"?
2015. aug. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezekről tudjuk mennyibe fognak kerülni.
2015. aug. 18. 12:32
 3/13 A kérdező kommentje:
Zenekar,Torta és süti,Vőfély,Ruhám,Fotós,Cinematográfus
2015. aug. 18. 12:33
 4/13 Blade Bone ***** válasza:
Ja értem, hát akkor valamennyire körbe kell nézni a többi dolog végett, hogy kb mire számítsatok, és ha szabad javasolnom, inkább mindig a felső határhoz viszonyítsatok, így nem fog meglepetés érni a végösszegnél. De szerintem ennyiből össze lehet hozni biztosan egy hatalmas lagzit. :)
2015. aug. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem is most lesz az eskuvom 150 fővel. Minden fizetve lesz, igy fog 2,5 millip korul megallva. A vacsora fog meg egy nagyobb osszeget dobni, bar az nalunk nem lesz draga, mert 6000 ft kb egy fő ( hozzateszem ez Baranya megye ). De arra nyugodtan ennyi főnel egy fel milliot szamolhatsz. Minimum. Viragok? Parod ruhaja ? Szertartasok osszege ? Ezek es meg mind hozza jonnek. Egy 1,5 millioval szerintem szamolhatsz.
2015. aug. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Étel, ital 10-20.000 ft/fő attól függ milyet kértek és milyen helyen.


Ez már 1-2 millió.

virágok, dekoráció, fodrász, sminkes, stb...

2015. aug. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. aug. 18. 23:45
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekünk a vége 18 000 ft/fő-re jött ki, amiben volt egy 3500 ft-os szállás is (mindent költség főre levetítve)


A legnagyobb tétel a vacsora és az ital. Az adja ki kb. a 2/3-át a költségnek. Ha erre jó árajánlatot kaptok, akkor nem száll el a költségvetés


Ha ügyesek vagytok, akkor a 1,5 millió reális, az 1,2 millió kevésbé.

2015. aug. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Még jöhetek tapasztalatok,tanácsok ha vannak.

Közben megtaláltuk a helyszínt és az éttermet

kaja,pia 15 ezer forint/fő (4 690 Ft/fő ebből a kaja)

az étterem bérleti díja 16:00-04:00ig 149880 ft

2015. aug. 20. 12:11
 10/13 A kérdező kommentje:

Nagyon megdöbbentem az étterem árán.

Át kell gondolnunk az egész költségvetést,van még félretett pénzünk ,de nem szerettük volna az egészet felhasználni.

Dekort mi csináljuk. Már megvettem mindent és a meghívokat is mi gyártottuk le.

Kozmetikus a legjobb barátnőm,fodrász az anyukája így azokat viszonylag olcsón megúszom. (6500ft a kettő együtt)

Virágok 15 ezer forint előre láthatólag (Szintén ismerős által)

2015. aug. 20. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!