Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen egyedi, a hagyományostó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egyedi, a hagyományostól, a ti körötökben megszokottól eltérő. Stb. dolog volt az esküvőtökön?

Figyelt kérdés
Nálunk már eleve szokásostól eltérőnek számít az, hogy nem a saját falunkban, de nem is a legközelebbi városban lesz az esküvőnk+lagzi.

2015. aug. 18. 14:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Háznál volt, szűk körben, és nem volt süti.

Ez egy, ma már vicces sztori.

2015. aug. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Las Vegasban volt.
2015. aug. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

sajat kertunkben volt a ceremonia naplemente volt

nem volt semmi hagyomanyos lagzis kaja

fat ultettuk

az eskunket pedig sajat szavaink voltak

2015. aug. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Titokban volt a polgárink kéttanúsan, hónapokkal a templomink előtt, mert így tudtuk megoldani, én imádtam:) Szerencsére senki nem kérdezett rá, hogy mikor volt (csak a szűk család, és a legjobb barátok tudtak róla).


A templomi után nem volt lagzi, csak egy családi vacsora, és a ruhám is elég visszafogott volt. A hajamat én csináltam pár perc alatt egy kontykészítővel. Azt hiszem ennyi, ami az átlagostól eltért, de nekünk ez pont így volt jó.

2015. aug. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A ruhám nem volt fehér. A többi azt hiszem elég hagyományos volt.
2015. aug. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz galambröptetés, homokozás, gyertyagyújtás, és a polgárira csak bemegyünk aláírni. Az egyházi nászmisével lesz.
2015. aug. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem "hagyományos" menü volt
2015. aug. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi még csak tervezzük.


Ami eddig biztos:

-nem hagyományos meghívónk lesz, hanem egyedi lesz a dizájnja (színházas-baglyos)

-nem lesz konkrét lagzi zenekarral, hajnalig tartó dajdajjal, hanem csak egy kellemes ebéd / estebéd... így nem lesz ugye zenekar, nem lesz menyasszonytánc, nem lesz menyecskeruha, nem lesznek játékok

-mi fogjuk válogatni a szertartás zenéit, és nem az elcsépeltekből (nem lesz Nászinduló, Szívből szeretni stb. ...)

-nemcsak a szokásos húsleves, pörkölt, húsok, töltött káposzta, krumpli fogják a menü tárgyát képezni (ha már tartok egy ilyen összejövetelt, nemcsak olyan ételt szeretnék rajta enni, amit kb. minden otthoni vendégségben és menzán lehet enni)

-nem lesz meghívva minden alig látott rokon meg xy gyerekkori szomszédja (igen, van olyan, aki elvárná a körünkben...)

2015. aug. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
fekete-fehér ruhában és tornacipőben voltam... volt is jesszusatyaúristen az idősebb rokonoktól, dehát ez van :D
2015. szept. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak délutánig tartott.
2016. aug. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!