Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tényleg ennyire ciki lenne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire ciki lenne, hogy ilyen volt a legény-/leánybúcsúnk?

Figyelt kérdés

Sem én, sem a feleségem nem rajongunk a sztriptíztáncosokért. Én férfi létemre nem találom különösen vonzónak a sztriptíztáncosnőket. Szeretem a meztelen női testet, de az egyszerűen taszít, hogy egy vadidegen pasinak vonaglanak, kínálgatják magukat, ezt én könnyűvérűnek és egyáltalán nem szexinek tartom, ezzel csak azt bizonyítják számomra, hogy könnyűvérű nőcskék, akiket értelmes férfi nem akar párkapcsolatra. A feleségem meg kifejezetten undorítónak és férfiatlannak tartja a vetkőzős fiúkat. Továbbá mindketten tiszteljük annyira a másikat, hogy ne azzal búcsúztassuk a legény-/leánykorunkat, hogy egy ellenkező nemű az intim testrészeit a pofánkba nyomja, ezért sztriptíztáncosok nélkül tartottuk meg a legény- és leánybúcsút. Miután hazajöttünk a nászútról és ezt megtudták távolabbi ismerősök is (munkatársak, nem közeli barátok/barátnők, volt osztálytársak, stb.) sokan meglepődtek. Számomra és a feleségem számára viszont az volt a meglepő, hogy néhányan mennyire negatívan fogadták ezt. Egyesek szinte felháborodtak ezen és azt mondták, hogy nem is volt így igazi a legény-/leánybúcsúnk, öltánc nélkül nem is lehet oltár elé állni, sztriptíztáncosok nélkül nem is búcsú a legény-/leánybúcsú, hanem csak szimpla buli. Néhány férfi kollégám lehülyézett meg töketlennek nevezett, hogy nem akartam sztriptíztáncosnőt, szerintük egy remek lehetőséget hagytam ki, hogy egy dögös nőt "élvezzek". A feleségem néhány kolléganője pedig odáig ment, hogy "pótleánybúcsút" akarnak szervezni, természetesen vetkőzős fiúval és már-már erőszakosan akarják rávenni a feleségem, hogy menjen el rá, hiába hajtogatja ő, hogy hallani sem akar erről a "pótbúcsúról". Az egyik kolléganője annyira erőszakos, hogy a feleségem szemébe mondta, hogy az nem számít, hogy ő nem akarja vagy nem élvezi, ez egy beavatási szertartás, amin át kell esni ha tetszik, ha nem.

Tényleg ennyire kihagyhatatlan dolog lenne a sztriptíztáncos a legény-/leánybúcsúkról? "Beavatási szertartás" nélkül már nem is lehet esküdni?



2015. aug. 29. 15:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Mindenki olyan legény- ill. lánybúcsút tart, amilyet akar. Nekem például hím- és nőnemű barátaim egyaránt vannak, úgyhogy együtt elmentünk bulizni. Nem volt vetkőzés. :)
2015. aug. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozzatok másokkal, a ti életetek, nektek kell eldönteni, hogy nektek mi a jó.
2015. aug. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
:))) Mifelénk inkább ciki, ha az ember az amerikai nagy legény- és leánybúcsúkat majmolva még egy utolsó lehetőséget keres rá, hogy félremenjen/ úgy tegyen, mintha egyedülálló lenne. Arra ott voltak a kapcsolat előtti évek.. A kollégáknak az a baja, hogy ez valójában az ő igényük lenne, de szégyellik, ezért rátok hivatkozva akarnak szervezni maguknak egy ilyen szuper eseményt, hogy büntetlenül élvezhessék a "dögös" nők és pasik látványát. Szerintem nagyvonalúan engedjétek meg nekik, hogy szervezkedjenek, hívják úgy az alkalmat, ahogyan nekik tetszik, de ti nem vesztek részt az eseményen, úgysem rólatok szól az egész. Ők meg érezzék jól magukat a sztriptízbárban "Miki legénybúcsúja" címszó alatt.
2015. aug. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Elég sokszor írok ebben a rovatban viszonylag hosszú és részletes hozzászólásokat, de ezt a kérdést szerintem nagyon könnyű tömören és lényegre törően megválaszolni:


Buta és korlátolt emberekkel nem érdemes se vitatkozni, se a véleményükkel foglalkozni.


"A feleségem néhány kolléganője pedig odáig ment, hogy "pótleánybúcsút" akarnak szervezni, természetesen vetkőzős fiúval és már-már erőszakosan akarják rávenni a feleségem, hogy menjen el rá, hiába hajtogatja ő, hogy hallani sem akar erről a "pótbúcsúról".


Úgy lennék vele, hogy ha annyira benne van a zabszem a fenekében, nyugodtan szervezze meg, fizesse ki a Chippendale fiú(ka)t, érezze jól magát azokkal, akiket meghívott, én meg elmennék aznap esete moziba a férjemmel.


Még jó, hogy az esküvőtöket nem ő akarta megszervezni, meg a nászéjszakára nem osztogatott tanácsot. :-))

2015. aug. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Nekem sem kellenének vetkőzős fiúk. Elég idióta ismerőseitek vannak :D
2015. aug. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%

Visszaadjátok a reményt, hogy még vannak normális, emberi párkapcsolatok.


Semmiféleképpen se érezzétek cikinek, mert ez a normális! Maximális tiszteletem felétek, még így, neten keresztül is. Merjetek mások lenni, és nevessetek a sok egyforma emberen.


Nem ciki! És sok boldog évet együtt, ahogy látom, nagyon egymásra találtatok!


Ez olyan jó, irigylésre méltó kapcsolat lehet.

2015. aug. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
12%
Vagy kamu kérdés, vagy ti vagytok nagyon akaratgyengék
2015. aug. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel hogy mások mit mondanak?

Nekünk még legény és leánybúcsú sem volt, mert hül.yeségnek tartjuk mindketten. És? Abszolút nem érdekel mi manapság a divat...és az sem, hogy ez kinek tetszik és kinek nem.

2015. aug. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A felvetés eleve butaság, Magyarországon azért nem akkora divat legény/leánybúcsúra sztriptíztáncost hívni, hogy ez ciki legyen.
2015. aug. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"Mindenki másképp csinálja", tartja a nóta is. Nem igénylitek ezt az olykor már gátlástalanságig merészkedő kreálmányt, én sem túlzottan rajonganék érte házasság előtt, hogy több tucat haver/barát/munkatárs társaságában egy szilikoncsöcsű bombanő a hüvelynyílását rátolja az orromra.


Azt viszont felháborítónak tartom, amikor egyesek kijelentik, hogy a férfinak meg kell csalnia a menyasszonyát a legénybúcsún, mert ez lesz az utolsó alkalom az életében, hogy más nőt is megkefélhessen, közben meg felettébb érdekes, hogy rengeteg férfi csalja a feleségét. Ennyi erővel tök felesleges volt a legénybúcsú...

2015. aug. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!