Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fehér székszoknyához lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fehér székszoknyához lehet fehér masnit kell választanom? Hogy dobjam fel még, hogy ne legyen egyhangú? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Szóval menta dekort szeretnék, de lehet a dekorosomnak nem lesz ilyen színű szék masnija! Székszoknya van, ami fehér, viszont nem tudom, hogy van-e menta masnija. Így arra gondoltam, hogy fehér masni és valami menta dekorral feldobnám a masnit. Kerestem képeket, de nem nagyon találtam! De próbálok linkelni mire gondoltam! Szerintetek mivel díszítsem ki?
2015. aug. 30. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Most nem kerestem hozzá képeket, de esetleg ha a fehéret kombináljátok krémszínnel, törtfehérrel vagy pezsgőszínnel, akkor már nem lesz olyan egyhangú. De persze ez is ízlés kérdése. Nekem kicsit steril lenne a fehér-fehér a székeken, még ha van hozzá menta dekoráció is a széken.
2015. aug. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


most csak ezt találtam!

#1. én is attól félek, hogy túl fehér lesz :/

2015. aug. 30. 11:14
 3/7 A kérdező kommentje:
2015. aug. 30. 11:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Rövidáru boltban, Röltexben a szaténszalag nem egy drága dolog, és széleset is lehet venni. A dekoros meg tudja mondani, hogy milyen hossz kell egy székhez, ezt megszorzod az összes szék számával, és meg tudod venni. Szerintem így se lesz drágább, mint ha a fehér szalag mellé teszel valamit minden székre.
2015. aug. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem fehér szalaggal egyszerűen gáz. Keressen a dekoros menta szalagot, azért ő a dekoros.
2015. aug. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet, semmi baj vele, ha a szék egyszínű fehér. Nem fontos a masnit feldobni valamivel (sőt, szerintem még a masnit is dekorálni már túlzás). Ha az asztal, virágok eléggé hangsúlyozzák a menta színt, nagyon szép összhatást kelt.

Ha mégis díszíteni akarsz, akkor szerintem hagyd el a masnit, és magát a székszoknyát díszítsd.


Mindkét verzióra küldök 1-2 képet, remélem elnyerik a tetszésedet:

[link] - pl. kék, világoskék virágokkal

[link] - itt mondjuk nincs székszoknya, de székek egyszerű fehérek. Szerintem remekül passzol a kék/barack dekorral, nem hiányzik semmi

[link] - itt is szerintem nagyon szép együtt a virágok és a fehér székek együtt. Választhattok pl. ilyesmi virágokat, és szukkulenseket: [link] [link] , [link]

Plusz menta szalvéta, gyertya, stb.

[link] - ilyesmit is köthetsz a székszoknya köré, ha a hangulathoz illik

[link] - itt is pl. erőteljesen jelen van a kék szín, fehér székekkel is nagyon szép lenne, nem hiányozna még a kék masni az én szememben.

2015. aug. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, az első 2 linknél véletlen valami más került oda.


Ezeket szerettem volna:

[link] - pl. kék, világoskék virágokkal

[link] - itt mondjuk nincs székszoknya, de székek egyszerű fehérek. Szerintem remekül passzol a kék/barack dekorral, nem hiányzik semmi

2015. aug. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!