Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Irányító és hagyomány tisztelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irányító és hagyomány tisztelő szülőkkel, hogy oldjuk meg az esküvő témát, hogy elfogadják a mi döntésünket?

Figyelt kérdés

Az esküvőnket mi akarjuk állni párommal, lagzit nem akarunk, persze még nincs rá pénzünk. Előbb az otthonunkra költünk, hogy jól érezzük magunkat benne:)


Nem az a fontos, hogy igazam legyen, a kapcsolatunk maradjon fent. De viszont, ez a mi életünk. S nem a diktatúra sem a mit szólnak mások nem hat ránk. De sajnos azt nem csinálhatom meg, hogy 2 tanú azt csá:D - a költséget mi álljuk. Minimális beleszólásuk legyen, hatalmat még véletlenül se adjunk a kezükbe. Bár így is okosak lesznek:D


Köszönöm a válaszok:)



2015. aug. 30. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
háh :D itt nincs mit megoldani... most ti házasodtok vagy az ősök? ti.. akkor meg?! senkinek semmi köze ahhoz, mit hogy csináltok, inkább örüljenek ha meghívjátok őket és hogy összekötitek az életeteket :) ne foglalkozzatok velük, hívjátok meg őket de ne foglalkozzatok velük, ha mindenbe beleszólnak.. sőt én még haza is küldeném őket ha mindenben megtalálnák a szálkát!
2015. aug. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:)


Eszembe sem volt, hogy nem hívjuk meg őket. Egyértelmű, hogy ott lesznek. Szeretjük őket:) Csak tudom, hogy anyámék rohadtul aggodalmaskodok s elég rosszindulatúan. De talán, már velem kivételt tesznek a szívatással. Csak, hát az a gáz, hohx

2015. aug. 31. 05:51
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:)


Eszembe sem volt, hogy nem hívjuk meg őket. Egyértelmű, hogy ott lesznek. Szeretjük őket:) Csak tudom, hogy anyámék rohadtul aggodalmaskodok s elég rosszindulatúan. De talán, már velem kivételt tesznek a szívatással. Csak, hát az a gáz, hogy elég magam mutogatok. A külvilágnak élnek. Mások mit szólnak a legnagyobb céljuk az életükbe. Én ezt abszolút nem vallom. Nem másokért élek, hanem magamért, a páromért, és akit szeretek. Szarom le kit mit gondol vagy mond:D


Na, meg a versenyszellem van bennünk unokanővéremnek pár éve volt az esküvője. Nem volt lakodalom. S szerintük lapos volt. Elmondanám, hogy lakodalomba vőfély mellett is halálra szoktam unni magam. Szerintem jó volt! Ők is maguk állták. S ez a normális. S már akkor azt tervezgették, hogy az enyém mennyivel jobb lesz, mert ez is lesz meg az is......hát ahhoz Mi is kellünk a párommal. Meg hát nem engedem, hogy beleszóljanak. Ha nagyon pattognak akkor fizethetnek vmit. A párom szülei full hagyomány tisztelők, eljegyzésnél is akkora balhé volt, hogy nem volt kikérés. S inkább elővettünk egy ivós társasjátékot és a beittunk a rokonokkal együtt:) Nagyon Jó volt:)

Jah meg párom rokonsága 400 fő, tesójának anno 300 voltak....hát tőlünk azt várhatják.


Szóval nem azt mondom, hogy semmilyen segítséget nem fogadok el. De nem akarom azt, hogy visszaüssön, hogy bezzeg mi anno segítettünk neked. Nem elég, hogy felneveltünk, de még az életed legboldogabb napját is álltunk. Nekem nem a házasság a legboldogabb, hanem az, hogy beleszerettem a páromban s mellette ébredek s vele fekszek s már csak a gondolat, hogy van nekem. Ha majd gyermekeim születnek:)

2015. aug. 31. 06:00
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

hát figyelj, tervezzetek meg mindent kedvetek szerint amit TI fizettek és ha ők akarnak még hozzá valamit akkor azt szervezzék meg ők + fizessék is. de am meg ne hagyd h rátok erőszakoljanak mindent amit ti nem akartok :)

az meg hogy beléd/belétek kötnek hogy "felneveltünk, ezt is meg azt is fizettük stb" szerintem nem szülőhöz méltó viselkedés. egy szülő nem mondhat ilyet. az már pofátlanság, önzőség és kapzsiság kategória. legalábbis szerintem.. persze akkor mondhatja ha 30 évig etet itat stb de ha már X évesen megállsz a magad lábán és néha kisegít vagy belefizet valamibe ÖNSZÁNTÁBÓL akkor nem mondhatja.. :)

2015. aug. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ti fizetitek, a ti esküvőtök. Meg kell mondani egyenesen, hogy ez lesz, és kész. Tesómnak most volt az esküvője, és nagyon sokat szívtak a párja szülei részéről, aki egészen irreális dolgokat erőltettek rájuk, holott egy fityinget nem adtak a költségekbe. Ha a szülők másmilyen esküvőt akarnak, szervezzenek meg egyet maguknak! Úgyis divat X év múlva újra összeházasodni. :)

Szerintem ez egy nagyon jó alkalom, hogy bebizonyítsátok: önálló felnőtt emberek vagytok, önálló döntésekkel.

2015. aug. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ooooohhh, ennél csak sokkal rosszabb lesz. Majd amikor meg akarja mondani, hogy mikor hány kanál almát adj a gyerekednek, és hagyod szenvedni a gyereket, ha eggyel kevesebbet adsz, mint ő gondolja, majd akkor jön csak a java. (Nem a képzelet szüleménye a sztori) Meg kell mondani, hogy ti így akarjátok és pont. Csak minél előbb, minél határozottabban.
2015. szept. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!