Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nehéz elhinni, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz elhinni, hogy valaki csak szimplán azért akar házasságot kötni, mert úgy érzi megtalálta az igazit?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt a vőlegényemmel és jövőre tervezzük az esküvőt. Pár hete kérte meg a kezem, én azonnal igent mondtam. Most pedig azt hallom vissza, hogy lehet terhes vagyok, ezért akarunk gyorsan (8 hónap múlva) összeházasodni. :)


Miért nehéz elhinni, hogy vannak még erős kapcsolatok emberek között. Hogy nem érezzük szükségét több év próbaházasságnak. Mi egyszerűen így látjuk jónak, mindenki csinálja úgy, ahogy ő jónak látja, nem? A felelősség a miénk. Egyébként már nem vagyunk gyerekek, harminc körül vagyunk.


2015. aug. 31. 12:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

a szerelem sok mindenre ráveszi az embert...

sok boldogságot :)


mások magukból indulnak ki ezért gondolják, hogy más is van a dolgok mögött...


22F

2015. aug. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. aug. 31. 12:35
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Sok boldogságot!

Nem ők élik helyettetek az életeteket!

2015. aug. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak magatokra hallgassatok, akkor is, ha végül nem jól sül el. Nektek kell megjárnotok az utatokat, megtapasztalni a jót és a tévedést is, más helyettetek nem tud élni. Tartozhattok a szerencsés kevesekhez is, mondjuk azt nem írtad, hogy mióta ismeritek egymást ténylegesen, mert az, hogy mióta vagytok együtt, attól még ismerhetitek egymást régebb ideje is (most ha nekem összejönne azzal, akivel most el tudnám képzelni, őt már ismerem több éve más miatt, a szüleim viszont a házasságuk előtt egy évvel még nem is tudtak egymás létezéséről).

Sok sikert minden esetre a közös élethez.

2015. aug. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Abban a korban, mikor az emberek gyakran tizen évekig együtt élnek, már gyerekeik vannak, de még mindig nem jutottak el a házasságig, sokan furcsának találják, hogy ilyen rövid idő alatt lehet dönteni a közös jövőről. Amúgy a nagypapám egy hónap után kérte meg a nagymamám kezét, és együtt élték le a nem épp rövid életüket. Nem kell törődni a szóbeszéddel.
2015. aug. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

>Miért nehéz elhinni, hogy vannak még erős kapcsolatok emberek között. Hogy nem érezzük szükségét több év próbaházasságnak.


A rengeteg példa miatt. Az emberek nagy része még magát sem ismeri igazán, a saját mozgatórugóival és valós igényeivel sincs tisztában, nemhogy egy másik emberével. A "kezdeti fellángolás" elmúlását pedig sokan rosszabbul viselik, nem értik, nincsenek felkészülve rá, és ezért viszonylag sok "korai" házasság végződik rosszul.


Ez persze nem azt jelenti, hogy senkinek sem megy. Ha szeretitek egymást, empatikusak, alkalmazkodóképesek vagytok, jól kommunikáltok, megoldjátok és nem elássátok a problémákat, és >akarjátok<, aktívan tesztek azért, hogy működjön a dolog, akkor működni fog.


Boldog éveket nektek!

2015. aug. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

Sokan úgy gondolják, hogy ennyi idő kevés arra, hogy a két ember kellőképpen megismerje egymást, és hogy kiderüljön, van-e olyan oldala, avgy elképzelése a másiknak, ami hosszabb távon kizárja a normális közös életet.


Az én véleményem az, hogy mindenki élje a saját életét úgy, ahogy az neki jó. Sok boldogságot!

2015. aug. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy ez most rosszul esik, de látod ebből is megtanulhattad, hogy nem szabad az emberekre hallgatni :) Sajnos sokszor rosszindulatúak és irigyek a (még) boldog emberekre. És bár a lángolás el fog múlni, ha okosan és igazságosan oldjátok meg a jövő problémáit, együtt fogtok maradni :) Sok boldogságot!
2015. aug. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen, aktívan tenni akarunk azért, hogy a mi kapcsolatunk maradjon meg ilyennek. Sokat beszélgetünk. Leírjuk a hosszú és rövid távú terveinket határidővel együtt. Mindketten előtte is racionális gondolkodásúak voltunk, most pedig megtaláltuk azt a másikban, amire vágytunk és nem tudtuk, hogy létezik. Persze tudom, mindenki így indul neki egy házasságnak, de az idő majd bizonyít. :) Köszönöm a kedves szavakat!
2015. aug. 31. 18:32
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is hallottam még ilyent is, hogy azért mentem a férjemhez mert orvos :D annyi bökkenővel, hogy megismerkedésünk pillanatában ő még le sem volt érettségizve, nem hogy az orvosi :P vannak ilyenek, de engem nem érdekelnek. Nyilván 8 év után csak azért mentem hozzá, mert orvos lett, vagy állapotos vagyok, nem azért mert szeretem :D



25-N



ui. ezekkel nem kell foglalkozni :)

2015. aug. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!