Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Magyarorszagon lehet valahonna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarorszagon lehet valahonnan rendelni (vagy Budapesten kapni) eskuvoi nyuszis tortadiszt?

Figyelt kérdés

Ilyesmikre gondoltam:


[link]


[link]


[link]


2015. szept. 10. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy ügyeskezű cukrász ezt meg tudja csinálni. Én egyszer az unokatestvéremet szobrásztattam meg marcipánból, nagyon jól sikerült. Sajnos már nem tudom ki csinálta, de az újpesti Horváth cukrászdában vettem át. Ha tőlük érdeklődsz, biztosan tudnak segíteni.

Az utolsó a legaranyosabb.

2015. szept. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kapni nem fogsz, de tudsz csináltatni. Egy ügyes cukrász meg tudja csinálni, ahogy előttem is írták.
2015. szept. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, az a baj, hogy nem Magyarorszagon lakom, es csak egy hetem lesz az elokeszuletekre, nem nagyon lesz idom cukraszdakba menni. :( De ahol a tortat csinaltatom, ott majd rakerdezek. Ha minden kotel szakad, marad az e-bay.
2015. szept. 10. 19:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Ismerősöméknek ez volt:

[link]


Ezt a cukrászdából rendelték, ahonnan a tortát is egy katalógusból.

2015. szept. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!