Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Bordó-fehér esküvő rezgő mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bordó-fehér esküvő rezgő mint asztaldísz?

Figyelt kérdés
Bordó fehér a dekoráció, bordó szalvéta, fehér gyűrű. Bordó fehér Girland. pár bordó-fehér lufi a földön is, hogy a gyerekek is élvezzék. De az asztalra gondoltam pár kisebb csokor rezgőt mint asztaldísz nem nézne ki hülyén így magába?
2015. szept. 14. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Legyen feher rezgõ es esetleg par szal voros rozsa hozza, ilyen asztal koszoru kepp :)

Sok boldogsagot!!!

18/L

2015. szept. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A bordó-fehérrel nagyon karakán, határozott, kicsit erőszakos. A fehér rezgő pedig lágy, finom.

Magában nekem inkább vintage dekor lenne, amiben a bordó-fehér nemigazán találja meg a helyét.

2015. szept. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerelmem bayern drukker ezért megállapodtunk a piros/bordó- fehér színvilágban. Közben gondolkodunk asztal dekoráción, igazából az is tetszik nagyon, hogy az én rózsacsokrom mellé fehér vagy piros szegfű lenne az asztaldekoráció, vagy csak rózsás gömb és rózsaszírom lenne az asztal közepén. A terem hangulata pedig a Krepp papírt is nagyon szépen elbírja, így a terem oldalára krepp papír girlandok lennének.
2015. szept. 15. 16:42
 4/8 anonim ***** válasza:
ez provokáció:)
2015. szept. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
miért?
2015. szept. 16. 06:34
 6/8 anonim ***** válasza:
mert itt szoktak észtosztani a dekoratőrök, meg többen, akik úgy hiszik, értenek hozzá, és ők ugranak a krepp papírra, ami az igénytelenség hovanetovábbja:)
2015. szept. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
[link] Itt látni, a helyet, hogy jól mutat
2015. szept. 16. 13:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Drága jó főnököm mondta mindig: ízlésről nem érdemes vitatkozni. Mennyire igaza volt.

Magam részéről az esküvődekorációban gyűlölöm a lufit, végül is ez egy ünnepélyes dolog, nem pedig a vurstli, és mégis azt kell mondanom, hogy a legösszeszedettebb képet a bordó, szíves hátteres dekor mutatja, ők legalább tudták, hogy a teret kell dekorálni, nem pedig az ormótlan radiátort, nemtelen, olcsó anyaggal. Itt már csak a coca colás pohár hiányzik.

2015. szept. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!