Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menta dekorációhoz keresek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menta dekorációhoz keresek ötleteket, lelőhelyeket, szóval minden! Ötletek?

Figyelt kérdés

Nagyobb lagzi lesz és menta-fehér dekort szeretnék. Nézegettem már, de nem sokat találtam. Linkeket, képeket szeretnék :) köszi

És szerintetek ha nem menta, akkor mit választanátok?


2015. szept. 17. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ötlet:

[link]


Lelőhely:

[link]

[link]

[link]

2015. szept. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

www.pinterest.com


Itt nézz szét! Keresni angolul érdemes.

2015. szept. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Mink is a menta, vagy türkiz, vagy olíva színben gondolkodunk kombinálva a rózsaszín világos árnyalataival+ fehér.... nézelődni tényleg angol oldalakon érdemes :)
2015. szept. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

én ezt a linket ajánlom. A minta küldés ingyenes. Én rendeltem mintát és elégedett voltam, bár később érkezett meg, de minőségileg oké. Az áraik is szerintem jók. Vannak dekorációs ötletek is, ill facebook oldaluk is, nézz körül.


[link]

2015. szept. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2015. szept. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

uhh kedves utolsó :D

kb. egy óra múlva jelentkezem :D nagyon szépen köszönöm, aranyos vagy hogy bemásolgattad a linkeket!!! :)

2015. szept. 21. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!