Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van itt olyan férfi aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi aki nagyon vágyik arra, hogy megnősüljön de nincs barátnője?

Figyelt kérdés
2015. szept. 17. 17:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2015. szept. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen, de ilyen fizimiskával esélyem sincs erre.
2015. szept. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok ilyen férfi van, de általában pont ők nem kellenek a nőknek.

Nekem minden vágyam, hogy találok egy aranyos, kedves lányt és családot alapítunk. Hát ez meg is látszik, a nők kb. semmibe vesznek, míg azokat akikről süt, hogy csak kefélni, szórakozni akarnak, istenítik.


25F

2015. szept. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, régebben terveztem nősülni. De már meg sem fordul a fejemben.
2015. szept. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%

Igen,szeretnék de esélyem sincsen egyetlen nőnél sem,szóval teljesen mindegy igazából én mit szeretnék... :/

24/F

2015. szept. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen. Hozzám jössz? Már ha nő vagy :D
2015. szept. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mindig "nősülni" szeretnék minden csinos lánnyal,

a lányok meg elég hamar már a házasságot emlegetik.

2015. szept. 19. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
Az önbizalom hiányos válaszolóknak: Hülyeséget írtok, gondoltok. Sosem voltam egy szép pasi, Sosem volt jó szövegem se sok pénzem, mégis volt barátnőm és van 12 éve feleségem, családom. Az egyetlen fontos, hogy ne görcsöljetek, ha egy lány közelében vagytok. Persze lehetnek csalódások, de valamit valamiért ;) 35/F
2015. szept. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Rengeteg férfi van aki már feladta, mert nem volt szerencséje a korábbi kapcsolatainál. Van akinek egyből szerencséje van és a sors elé pottyantja az igazit, míg mások egész életükben hiába keresik.
2015. szept. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Megnősülni szeretnék barátnő nélkül?

Ilyen még nem jutott eszembe.

Ez olyan, mitha pecázni akarnék, de sem horgászbotom, se campinszékem, se napijegyem...

2015. szept. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!