Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Eskuvore ruha kerdes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eskuvore ruha kerdes?

Figyelt kérdés
Oktoberben megyunk eskuvore,van egy 5 eves kislanyom,20 honapos ikre kislany-kisfiu parosom es egy 8 honapos kislanyom.Fogalmam nincs hogy mit adjak rajuk:/ a lanyok nem lesznek koszoruslanyok(a menyasszony baratnoi lesznek),arra gondoltam hogy hasonlo szinuk ruhakban vinnem oket,de annyira ez sem fontos.Nem akarunk tul dokat kiadni ra,ugyh meg nem tudjuk mi lesz.Egyebkent ott alszunk majd a hotelben,mert messze lakunk es a ceremonia utan at fogom oltozteni oket kenyelmesebb ruciba,de azert az is vmi kis csinibb lesz.8 honapos kislanyom mar lepeget butorok mellett ugyh cipo neki is fog kelleni.koszi:(
2015. szept. 20. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Az 5 eves kislanyodra egy konnyu anyagu bordo terdig ero ruhacskat adj, [link]

Az ikrekre ilyesmit: [link]

[link]

A legkissebb babara Pedig: [link]


Ezek hasonlo szinuek, kenyelmesnek tunnek es cukik :D

18/L

2015. szept. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszi:)

Most kaptunk a baratnomektol egy kisruhat,amit a lanya kinott mi elott hordta is volna:(

Ilyen kis barackszinu lepkes 68as,ez jo lenne a legkisebbnek?(hajpant nelkul) [link]

2015. szept. 20. 14:46
 3/5 A kérdező kommentje:
A gyerekeim ruhainak nagy resze a h&m bol van,ugyh valoszinu nem fogunk nagyon unnepit venni:)ehhez a kis ruhahoz adnek egy feher kis kotott kardigant,harisnyaval meg bodyval,egy kis feher masni a hajaba,es van egy barackszinu kis balerinaja(ez mind a h&m bol :D)
2015. szept. 20. 14:49
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezek teljesen jók, kérdező, kisgyerekeknek/babáknak nem kell a kisestélyi :)
2015. szept. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
1 vagyok :) Szerintem Jo lesz :) akkor a kisfiunak valamilyen zoldes ruhacskat keresnek :)
2015. szept. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!