Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ilyen esküvői ruhát hol találok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esküvői ruhát hol találok?

Figyelt kérdés

Hol lehet ilyet kapni vagy esetleg hasonlót hol találok? :(


https://www.youtube.com/watch?v=IOGZiJR0ZqA



2015. szept. 28. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Boltban...
2015. szept. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Ez a ruha ronda és unalmas. Ne akarj már egyen ruhát.
2015. szept. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Nekem tetszik a ruha. De ez egy 3 éves videó. Ha ilyen ruhát szeretnél, nem lesz egyszerű dolgod. Esetleg próbáld meg kideríteni, hogy hívják a menyasszonyt, facebookon írj neki, biztos fent van.
2015. szept. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Sztem ez kétrészes.Amúgy ha Pesti vagy sztem a körúton na Boglárka szalonba nézd meg,meg az ilyen helyeken,ott vannak egymás mellett.Amúgy nekem se jön be.....
2015. szept. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
50 valahány ezren nézték meg ezt a videót,miért is ?! Mi olyan különleges ebben a ruhában ? Giccses mint az állat.
2015. szept. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Te jóóóó anyám... ennyi irígy embert... szerintem is szép a ruha, hogy lenne már ronda? Nem erről szólt a kérdés, hanem h hol lehet beszerezni egy ilyen rucit. Kérdező, szerintem vannak még ilyenek. Nézz körül neten, kölcsönzőkben.
2015. szept. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Én megcsinálom neked, ha komolyan gondolod. Viszont tudnod kell ez egy elég anyag- és időigényes modell.

Privátot írj, amennyiben érdekel, és a részleteket megbeszéljük.

üdv: egy divattervező.

2015. szept. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%

Varrasd meg szerintem! Ha ilyenre vágysz és nem találsz boltban.

Később bánni fogod,ha leadsz az álmaidból.

A negatív kommentelők csak irígyek,akiknek csak az egyszerű "A" vonalú "semmidíszrajta" ruhájuk volt és szerintük az a jó ruha.

Nekem tetszik ez,az enyém is nagybáli fazonú lesz, hercegnős,mert ilyet szerettem volna már régóta.Nem kis esküvőnk lesz,beleillik majd a képbe.

Remélem sikerül megoldanod! :)

2015. szept. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
41%

Anyám borogass, de giccses ez a ruha...mondjuk roma párnál nem meglepő (nem rosszindulat, hanem ez tény, náluk mindenből a legcsicsásabb kell:)


De itt találsz pl. hasonlókat jobb minőségű kivitelben:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. szept. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%

Látom valaki(k)nek nagyon rosszul esett, hogy el tudom készíteni neki a ruha pontos mását,és hogy ezt fel is ajánlottam, mert pusztán csak ezért a beírásomért 27 %-ra lepontozott....

Hát azt kívánom ettől nagyobb öröme ne legyen. XD

2015. szept. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!