Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért vagyunk ennyire megoszto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyunk ennyire megosztottak esküvői menü ügyben?

Figyelt kérdés

Visszaolvastam sok esküvői étellel kapcsolatost kérdést. Van a hagyományos és modernebb vonal, akik általában egymásnak esnek.


Egyik a pörköltöt meg rántott húst favorizálja és aki nem hajlandó ilyet tenni a vendég elé, az inkább meg se hívja őket, mert "nem tiszteli" őket eléggé. A másik vonal meg más menüt adna, mint ami minden vasárnap otthon van. Nem sushi-ra és homárra gondoltak, hanem kicsit különlegesebb, ünnepibb ételekre. Például kacsdomb vagy különböző grillhúsok, saláták stb.



2015. szept. 29. 08:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*kacsacomb
2015. szept. 29. 08:43
 2/11 A kérdező kommentje:
Aktualitása nálunk azért van, mert elkezdtünk nézelődni menü ügyben és érdekelt, hogy mit szeret a többség.
2015. szept. 29. 08:44
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Tökmindegy, mit szeret a többség. A vacsorának a standard 3 húsételből álló tál köretekkel némi finomhangolássl mindenkinek elfogadható. Ha vannak vegák, és rájuk is gondoltok, mindent megtettetek. Éjféli kajának töltött kápi v. pöresz mindenkinek elfogadható. Jó esetben úgysem a kaja lesz a maradandó élmény. Elég ha Te és a párod döntötök, nem kell mást is bevonni. Több vélemény, több zűrzavar és kétely.
2015. szept. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem meg az arany középút a helyes. Aki kacsacombot kér, azt kap, aki pörkölt akar enni, az kapjon azt. Nem?
2015. szept. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem mindenki rendeljen amire a szíve vágyik és így nincs panasz, nein? Annyira nevetséges ezen vitázni. Szerintem is hülyeség a hétköznapi kajákat enni egy eseményen. Elém raknának pörköltet nokedlivel hozzá sem nyúlnék, mert utálom a nokedlit, a pörköltet kenyérrel eszem. A legtöbb ember meg odavan a nokedliért. Na hát mindenkinek vannak ilyen kis dolgai szerintem.
2015. szept. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én is így látom, hogy kár vitázni. Meg szerintem a vendégeket kell ismerni, hogy jó menüt tudjunk összeállítani.
2015. szept. 29. 10:38
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem az ismeretlen többségre kell terveznetek, hanem a saját vendégeitekre. Én az itteni válaszokra nem adnék, akiket meg meghívtok, csak ismeritek őket eléggé ahhoz, hogy tudjátok, mit esznek meg (és azt is tudhatjátok, van-e köztük, aki ételallergiás).
2015. szept. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk pl.: két félé főétel lesz, egyik hagyományosabb (bográcsban főtt marhalábszár pörkölt), másik modernebb (grillezett húsok, zöldségek, sajt). Mindenki válogathat, hogy ki milyet enne szívesebben.
2015. szept. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Benne van az hogy mindenki máshol nőtt föl, másmilyen esküvőkön járt. Vidéken más a "divat", a hozzáállás mint pl Bp-en. Anyósomék vidékiek, gyakorlatilag nem hajlandók új kaját megkóstolni. Ha valakinek zömmel ilyen a rokonsága, annak meg van kötve a keze, és kénytelen maradni a rántott húsnál, és másnak is esetleg ezt fogja javasolni. Pedig annak a másiknak meg lehet hogy ennél kifinomultabb ízlésű rokonai és ismerősei vannak.
2015. szept. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én bármelyiket szívesen fogyasztanám, főleg, hogy most éhes is vagyok:D


De amúgy komolyan, szerintem tök mindegy. Tálalni lehet szépen bármelyiket, és nekem fontosabb pl. az, hogy finom legyen, illetve, hogy a vendégek között mindenki tláljon magának kedvére valót, akkor is, ha pl. vega, vagy laktózmentes, vagy nem tudom milyen diétán van. Szóval szerintem fontosabb, hogy legyenek alternatívák, mint az, hogy milyen stílusú, de embere válogatja.

2015. szept. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!