Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az éttermet vagy a polgári...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az éttermet vagy a polgári szertartás időpontját érdemes előbb lefoglalni?

Figyelt kérdés
2015. szept. 29. 11:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a szertartás időpontjához igazítanám az összes többit.
2015. szept. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi a helyszínt foglaltuk le, mert polgári nem biztos még. Lehet, hogy a barátnőm fog összeadni, de az is lehet hogy valamelyik anyakönyvvezető fog kijönni helyszínre. Budapesten lesz, tehát elég nagy a "választék", de étteremből csak egy van, ami tetszik.
2015. szept. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Éttermet ill az egyéb szolgálatótak érdemes először. Mi pl.: előre tudtuk, hogy melyik étteremben szeretnénk, aug végén mentünk a tulajdonossal beszélni, és jövő júliusig már minden hétvégéi időpontjuk foglalt volt, kora tavasztól kezdődően. Ezután foglaltunk polgárira időpontot, ott mi voltunk a másodikak a füzetben.
2015. szept. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi a szertartásra jelentkeztünk be először.
2015. szept. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Lusty ***** válasza:
100%
A szertartást érdemes legelőször, mert éttermet, szolgáltatókat könnyebb ehhez alakítani. Az időpont meg ha be van telve, akkor módosítani kell a napot.
2015. szept. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik nektek fontosabb. Van pl., aki alapból ragaszkodik egy időponthoz, van, aki meg egy adott helyszínhez. Szóval nézzétek meg, hogy melyik az, amelyik fontosabb a másiknál nektek személy szerint, sé azzal kezdjétek.


Ha mindegy, akkor az időpontot szerintem érdemesebb előbb kitalálni, megnézni, hogy a családból, barátok közüül, akit szeretnétek, hogy ott legyen, az ténylegesen el is tud-e jönni, és utána keresni helyszínt. Nekünk az étterem adott volt, mert csak az volt kb. elég közel a szertartáshoz, de szezonon kívűl házasodtunk, így nem volt gond egyikkel sem.

2015. szept. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

mi a helyszínt foglaltuk le először, mert mindenképp ott szerettük volna, utána a fotost videost, vőfélyt, zenészt és csak utána a szertartás időpontját.

Ezek közül a szertartás időpontja ment a legsimábban, a többit már össze kellett hangolni, egyeztetni, egyiket átvariálni a másik miatt. Pedig jövő szeptember elején lesz..

2015. okt. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én éttermet foglaltam először.

Szertartást csak 3 hónappal azelőtt. HA nem vállalták volna szombatra, bármelyik más hétköznap is szóba jöhetett volna. Volt templomi szertartás, arra hívtuk a vendégeket.

2015. okt. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyébként bármelyik önkormányzatnál lehet, nem? Ha az egyiknél nincs időpont, próbálkozhatunk másik kerületben is? Legalábbis nekem valaki azt mondta, teljesen mindegy, hova jelentkezünk be.
2015. okt. 1. 22:28
 10/11 anonim ***** válasza:

Helye válogatja, nálunk pl. a kövi évi anyakönyvet mindig novemberben nyitják, és addig nem tudsz bejelentkezni. Novemberre viszont a főszezon jó helyei már rég elkelnek, így itt az éttermet kellene először, ha konkrét elképzeléseid vannak, aztán bízni kell a jószerencsében (ld. lejjebb).


Nekünk mondjuk nem volt annyira fontos, hogy csak egy hely jó, így először bejelentkeztünk és utána mentünk helyszínt keresni, mivel sok jó étterem meg helyszín van a városban is meg a környékén is, átlagos méretű lagzit akartunk így tényleg nem voltunk lekorlátozva, hogy csak 1-2 hely jó és úgy voltam vele, hogy az időpont az alapja mindennek, mivel nálunk az anyakönyvnyitás napján tumultus van, sorszámot kell húzni, sokszor hetven pár akar bejelentkezni egyszerre és ha pl. a kinézett dátumra mondjuk csak a délelőtt 10 és 11 marad szabadidőpontnak, mert beelőznek, akkor tuti napot kell módosítani, és akkor szívás, ha más meg már le van foglalva..

2015. okt. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!