Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudnátok nekem segíteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok nekem segíteni? Jövőre lesz az esküvőnk, már megvan a dátum is. Azt is tudom, hogy a menyecskeruhám milyen legyen. Magyaros menyecskeruhára gondoltam (mint Magyar Rózsának is van). Honnan tudnák a ruhához csizmát szerezni?

Figyelt kérdés
Szeretnék hozzá piros csizmát is, de írtam egy esküvői szalonnak, ahol kölcsönöznek ilyen ruhát és ott nem adnak hozzá, nem tartanak piros csizmát.
2015. okt. 2. 20:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%

Piros csizma esküvőre?

Jézus...

2015. okt. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
[link] Ilyenre gondolsz?
2015. okt. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
Te jó ég
2015. okt. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Hogy kapj egy normális választ is: a ruha csinos, szép leszel benne! Én az Ázsia centert javaslom, nézz körbe, hátha
2015. okt. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Vagy vannak ilyen néptánc boltok. Azt hiszem a Jászain is van.
2015. okt. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sima piros cipővel jobb lenne, de ha ragaszkodsz a csizmához, akkor én jelmezkölcsönzőt ajánlok, mivel nem hiszem, hogy érdemes lenne venni, mert később nem biztos, hogy fel fogod venni. De Nyugati aluljáróban is láttam régebben hasonló csizmát már.
2015. okt. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%

teljesen jó hozzá a menyacipő is :) De ha mindenképp csizmát szeretnél, ajánlom a turikat, meglepően sok szokott lenni :) Ha találsz jó és olcsó turit, megbeszélheted az eladóval, ha lát a méretedben, tegye el neked :)


Aki meg jesszusomjóistenezik, az még nem látott 'eredeti' magyar menyecskét ;)

2015. okt. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7 vagyok, a piros balerina is jó hozzá! :)
2015. okt. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ázsia centerben magyaros csizma? F.uck yeah


Inkább ilyet javasolnék: [link]

2015. okt. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

még mindig hetes vagyok :)


[link]


egy ilyen is tökéletesen megfelel :)

2015. okt. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!