Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 162cm magas,55kilo, kicsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

162cm magas,55kilo, kicsi mellű, de szélesebb csípőjű lánynak milyen formájú ruha állhat jól? Hasonló adottságúak, nektek milyen lesz/volt?

Figyelt kérdés

2015. okt. 4. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Nekem semmilyen. Férfi vagyok.
2015. okt. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nyilván nőkhöz szól a kérdés;)
2015. okt. 4. 21:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, menj be a kölcsönzőkbe és próbálj fel ruhákat! Ilyen egyszerű és ott a tükör előtt, majd meglátod, hogy melyik ruha áll jól rajtad!


Ehhez nem kell Einstein-nek lenni, hogy erre rájöjj. :)

2015. okt. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De nekem ez még nagyon messze van.

Csak kíváncsi vagyok hasonló alkatúaknak milyen volt.

2015. okt. 4. 22:06
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Nekem hasonló alkatom van, és sellő fazonú ruhám volt.


Én is azt tanácsolnám, hogy próbálj fel minden létező fazont. Mert az egy dolog, hogy tetszik valami képen, és egy másik, hogy rajtad hogyan áll. Ez igaz fordítva is. Én például soha nem gondoltam volna, hogy egy sellő ruha jól fog állni nekem...aztán felvettem egyet és kiderült, hogy az áll nekem a legjobban.

Jó keresgélést! :)

2015. okt. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is hasonló alkatom van, csak 5 cm-vel magasabb vagyok és sellő fazonú ruhám volt.
2015. okt. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem a sellő annak áll jól, aki arányos homokóra, nem pedig széles csípőjű és kismellű, mert a csípőn még passzos majd utána totál kiszélesedő alsó rész így méginkább eltolja az összképet oda, hogy: alul szélesebb vagy Katikám.


Az A vonal, báliruha fazon viszont jól takarja a széles csípőt. Báliruha fazonnál érdemes olyat keresni, aminek a felsőrésze hosszabb, kb. a köldököd alatt kezdődjön a szoknyarész, mert az szépen megmutatja a csinos felsőrészedet és épp csak annyit takar, amennyit kell.


Arról nem beszélve, hogy igazi menyasszonyiruhából, ami tart és minőségi és tényleg rendesen rád van alakítva, a sellőruhában pisilni se tudsz menni, mivel felhúzni nem lehet (szélescsípőn főleg nem, mivel a legszélesebb részed alatt is egy jó darabon szűk, így azt a csípődön sose fogod felhúzni wc-zéshez) hanem le kellene venni. Én csak délután háromra vettem fel a menyasszonyi ruhámat, mert nekünk külön fotózás nem volt előtte, de éjfélig pisiltem párat még én is, nem hogy az, aki már 10-11 óra felé felöltözik.

2015. okt. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

5-ös vagyok, akinek sellőruhája volt.


Butaság, hogy nem tudsz benne pisilni...én legalábbis meg tudtam oldani. Pedig minőségi ruha volt, ami rám volt alakítva. Szóval ez ne tántorítson el Kérdező.

Tessék mindenfélét felpróbálni! Még azt is, amit kép alapján nem gondolsz jónak az alakodra!

2015. okt. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
Én is hasonló alkat vagyok, csak 170 cm, és nekem is a sellőfazon áll a legjobban, szóval hülyeség, hogy csak a homokóra alkatúaknak áll jól. Kényelmi szempontokról viszont nem tudok nyilatkozni, mivel még csak próbaképpen volt rajtam ilyen ruha.
2015. okt. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!