Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ötletek egyszerű esküvőre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötletek egyszerű esküvőre?

Figyelt kérdés

Kb. 45 főről van szó. Nem szeretnénk nagy, egész estés bulit, és nem szeretnénk százezreket költeni a vacsorára sem. A legjobb megoldás az lenne, ha az anyakönyvvezető után otthon tartanánk egy kis állófogadást pezsgővel, pogácsával, apró sütivel.

Csak az a baj, hogy a lakásunkba nem fér el ennyi ember, és ismerőst sem tudunk olyat, akinél lehetne ezt tartani, szóval mindenképp valami más megoldás kellene.

Minden kreatív ötletet szívesen fogadok!


2015. okt. 5. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Bérelhettek termet, ahova az enni-innivalót magatok viszitek.
2015. okt. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

nekünk pl.: 30 fővel lesz egy kerthelyiségben (ott fognak minket összeadni is), ahol van fedett pavilon is, ott lesz az étkezés, helyben bográcsban és grillen fogják elkészíteni az ételeket. Nem lesz egyébként olcsó, mert 500 ezer lesz a helyszínbérlés és a vacsora... de!a mi környékünkön ez nem számít drágának. 250 ezer a helyszínbérlés, és meg lehetett volna úgy beszélni, hogy csak a helyszínt béreljük. Viszont akkor fel kéne fogadni szakácsot, pincért, hűtőt, gázpalackot bérelni, megvenni az ételt, italokat, belegondolva nem jön ki úgy olcsóbban.

A másik: a mi lakásunkban sem férne el 30 ember, de a szüleimnél viszont igen. Fel sem merült mégis, hogy odacsődítsünk ennyi embert, mivel nem akarjuk őket terhelni.

Szintén a másik: én úgy gondolom, még ha egyszerű és szerény is az esküvő, ha már hívsz vendégeket, akkor nem a vendégeken kell spórolni. Egy esküvői vacsora belekerül több százezer forintba. Ha vidékről hívsz vendégeket, akkor nem teheted meg, hogy pogácsával kínálod őket meg.

Nekünk is fontos szempont, hogy minél olcsóbban kihozzuk az esküvőt, de mi máson próbálunk spórolni. Pl.: nem lesz hagyományos menyasszonyi ruhám, hanem egyszerű fehér ruha lesz, amit varratok. Nem lesz fényképész, mert van jó gépünk, egy barátnőm meg ügyes és megbízható, majd ő készít pár képet. Egy másik barátnőm cukrász, úgyhogy a tortát ő fogja elkészíteni. Zenekarunk nem lesz, erősítőveel és magnóval fogjuk megoldani a zenét. Videós, vőfély nem lesz. Ügyesen sminkelek, a túlzottan beállított hajakat meg nem szeretem, úgyhogy nem lesz sminkes, fodrász, a körmeimet is magam csinálom majd. A dekort szintén magam készítem. Szóval mi ilyen vonalon próbálunk inkább spórolni.

A fentiekkel remélem nem bántottalak meg, nem ez volt a szándékom, de szerintem fontold meg amiket írtam. Inkább hívjatok meg akkor csak 10-20 embert, de akkor nekik tudjatok adni legalább egy vacsorát.

2015. okt. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem béreljetek ki valami helyet, ahol ezt a bulit meg tudjátok tartani
2015. okt. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!