Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe kerul a menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerul a menyasszonyi ruha tisztittatasa?

Figyelt kérdés
Sajat,mert hasznaltan vettem.elszeretnem adni,de elotte kikellene tisztittatnom.föleg mert sajnos a menyasszonyi csokrom porzoja megfogta a ruhat.:(
2015. okt. 5. 18:40
 1/6 CptTomato ***** válasza:
100%

Foggalmam sincs a pontos árakról..... de erősen függ az anyagától a méreteitől és szerintem a súlyától is.

De főképp az anyag ami meghatározza, mert nem mind1 hogy valami drága selyem vagy olcsó műszál vagy kompozit.

2015. okt. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Itt nálunk a közeli mosogában 7-15 ezer között vállalnak menyasszonyi ruhákat. (bp)
2015. okt. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én megyeszékhelyen vittem el. 8000 ft volt a tisztítás, de baromira nem voltam vele megelégedve. Egy csomó folt benne maradt, amit otthon sima vizes szivaccsal ki tudtam belőle szedni... Elvileg menyasszonyi ruha tisztítással is foglalkoznak, ezért mertem elvinni hozzájuk, de csalódtam.
2015. okt. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én kimostam otthon a kádban kézzel, miután a ruhatisztító 15000 ft-ért vállalta volna garancia nélkül...
2015. okt. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megprobalom kezzel kadba
2015. okt. 6. 14:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Vágd be a mosógépbe. Alapos áztatás után, esetleg a foltokat kezelheted folttisztítóval, majd kímélő selyemprogramra ha beteszed, kevés folyékony mosószerrel, legkisebb fordulatos centrire, nagyon szép lesz. Más textilt ne tegyél vele együtt a gépbe, és max 30 fokon, öblítő nélkül. Csodaszép lesz.
2020. dec. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!