Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 25 évesen házassághoz fiatal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen házassághoz fiatal, de gyerekvállalásról már lekéstem. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Párommal 2 éve együtt élünk. Önerőből felépítettük az életünket, elérkezett az idő a lagzira. Én 25, párom 29 éves. Mindenki ki van akadva, hogy milyen fiatalon házasodunk. Amikor rákérdeznek a babatémára és elmondjuk, hogy még vagy 5 évig nem szeretnénk, akkor meg azonnal azzal példálóznak, hogy bezzeg ők, 20 meg 22 évesen már szültek. Ha a házassághoz fiatalnak tartanak, a gyerekvállaláshoz miért nem? Tényleg az a menő, ha minden jött-ment pasinak pottyantunk egy gyereket a semmire, de házasodni az baromi ciki?
2015. okt. 5. 21:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is hasonló a Helyzet.. Csak nálunk előbb jön a pici 2 hónap múlva. :)

Így mindenki az esküvővel piszkál minket.

Párom 29 én 25 vagyok. De most inkább a babára költünk.. És majd 2 év múlva esküvő.

2015. okt. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Szokj hozzá. Mindenki mindent jobban tud. Ez akkor tetőzik, amikor megszületik a gyerek és a szomszédnéni akarja megmondani, hogy hány kanál almapürét és hányadik hónapban adj neki. És akkor még azt nem is mondtam, amikor terhesen a munkatársad elveszi előled a csípős gyrost, hogy azt te nem eheted. Mindenbe beleszólnak, és az a felkiáltás, hogy a gyerek érdekében. És ez kb itt kezdődik, hogy mikor házasodj (öreg vagy hozzá, túl fiatalok vagytok még, terhesen, kövéren akarsz férjhez menni), házasodj-e (ma már nem divat, gyerek esküvő nélkül, ez nagyon cinkes), hogy vedd fel a nevét (a né már öreges, kötőjelesen túl hosszú, ha csak felveszed a nevét, akkor meg olyan, mintha testvérek lennétek), mikor legyen az esküvő (mindenki nyáron házasodik, ősszel esik, tavasszal és télen még hideg van), mi lesz a gyerek neve (túl egyszerű, túl különleges, túl gyakori), hogyan szülsz (ha császároznak nem lesz tejed, ha hüvelyi úton szülsz nem lesz többet jó szex) és a többi, sorolhatnám napestig, mindenki mondja a saját ostobaságát.


A legnagyobb szívesség, amit magadnak tehetsz: tanuld meg leszarni.

2015. okt. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Mit akarsz, én 27 voltam, a férjem meg 37 mikor az egész család a gyerekvállalásról akart lebeszélni, mert van a családban egy 37 éves nő, akinek nem jön össze a gyerek hiába próbálkozik és a család kitalálta, hogy neki kéne gyerek először, nehogy rosszulessen neki. Mi még "ráérünk". Nem azt mondom, 27 évesen azért már én is úgy voltam vele, hogy mi van, ha nem is sikerül rögtön és azért 2-3 gyereket terveztünk, de azért a férjem 37 évesen még gyereknélkül "ráér"? Komolyan? És ezt halál komolyan gondolták..


Nagyon sok elmebeteg van.

2015. okt. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Na már a hozzászólók történeteit elolvasva is égnek áll a hajam a sok ostoba ember miatt, akik hú de okosak, ha másnak kell az életébe beleszólni. Tényleg ne foglalkozz vele, mások mit mondanak. Nálunk például az eljegyzés hírére az volt a reakció egy kedves jóakarótól, hogy biztos azért akarunk házasodni, mert babát várok. Úgy, hogy a lagzi időpontja 8 hónap múlva lesz. (Most már kevesebb). Annyi tapintat nincs bennük, hogy megkérdezzék mikor lesz az alkalom, és akkor a hülye magától is rájönne, hogy nem azért. Irigység, de ennek is meg van az oka.
2015. okt. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
jaj én is megkaptam ezt, bezzeg akik leszóltak odaszültek anyós nyakára, és úgy néznek ki évekkel a szülés után mint egy koca.
2015. okt. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ó, mindenki nagyon okos tud lenni, ha más életéről van szó:) Kérdező, azért nézd ám meg mindig, hogy ki osztja a jótanácsot, és neki mennyire van tendben az élete:) Bírtam én is, mikor egyik régebbi barátnőm okosakat mondott a párkapcsolatomról, miközben neki nem volt.
2015. okt. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
25 és 29 éves emberekről beszélünk... nem vagytok fiatalok hozzá egyáltalán. a savanyú, kesergo emberekre nem kell hallgatni.
2015. okt. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

"Nálunk például az eljegyzés hírére az volt a reakció egy kedves jóakarótól, hogy biztos azért akarunk házasodni, mert babát várok. Úgy, hogy a lagzi időpontja 8 hónap múlva lesz."


Ilyen nálunk is volt, csak fordítva. Az esküvőn kérdezte meg anyámat egy vénlány, hogy csak nem azért megyek hozzá ilyen "hirtelen", mert terhes lettem? Mindezt úgy, hogy márciusban volt az esküvő, és júliusban jelentettük be, hogy esküvőnk lesz márciusban, de szeptemberre már a meghívottak is tudtak róla 100%-os bizonyossággal, hogy szervezzük és meg lesznek hívva. De azért az esküvőn megkérdezte, hogy azért megyek-e hozzá ilyen gyorsan, mert terhes vagyok? Aham és már nyolc hónapja behúztam a hasam hogy ne látsszon az esküvőn. Idióták.. Ne mondjam, hogy azóta se vállaltunk még gyereket (4 éve).

2015. okt. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az akit idéztél. Látom, ez általános jelenség lehet, amelyet emberi rosszindulat és irigység szül.
2015. okt. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!