Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lehet zenét betenni zenekar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet zenét betenni zenekar vagy DJ helyett?

Figyelt kérdés

Sem a vendégek, sem mi nem vagyunk különösen táncoslábúak. Alapvetően csak a vendégek miatt gondolkodtunk valamilyen táncolásban is az esküvőn, de kezdünk arra jutni, hogy nincs értelme.

Viszont felmerült a kérdés, hogy vajon olyat lehet-e csinálni, hogy viszünk zenét, és azt beteszik nekünk alapból kis háttérzajként, és akkor vacsi után, aki akar, táncolhat is kicsit.

A hely megvan hozzá egyébként, csak kérdés, hogy az éttermekben az ilyesmi lehetséges-e? Kicsi, barátságos vendéglőbe az, ami tetszik nekünk. Tudom, őket kéne megkérdezni, de még nagyon nagyon csak az ötletelés és tájékozódni próbálás fázisban vagyunk.


2015. okt. 6. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Talán az étteremtől kéne megkérdezni.

Egyébként legtöbb helyen megoldható.

2015. okt. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én meg a második esküvőmön direkt fogok lejátszóról zenélni anyagi okok miatt, pedig én imádok táncolni :D
2015. okt. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Artisjus jogdíj?
2015. okt. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as ha egy zenekar ad elő más együttestől számokat ő fizet jogdíjat? azt ne mond már...
2015. okt. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, kérdés volt, a DJ-ről tudom, hogy fizet (nem is keveset) és tudtommal még azért is fizetni kell ha valahol nyilvánosan rádió szól, ezért kérdeztem.
2015. okt. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Talán az étterem alapból fizeti a jogdíjat, ha szól náluk zene máskor is, nem?
2015. okt. 7. 10:19
 7/7 anonim ***** válasza:
A DJ-nek ettől függetlenül is kell fizetnie, ezért nem annyira egyszerű a kérdés. Nem kekeckedni akarok, csak azt akartam javasolni, hogy kérdezzetek ennek utána.
2015. okt. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!