Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt/lesz itt valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt/lesz itt valakinek hosszú ujjú menyasszonyi ruhája?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok vele? Kényelmes? Tetszett nektek, illetve vendégeknek? Bármi érdekel, ezzel kapcsolatban.

2015. okt. 6. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A vendégek véleményét honnan lehet tudni? Úgyis mindenkinek szépet mondanak, a most divatos csőtopszerűeknek is, amiből kint a váll, a mell.

Ezt pont előbb írtam le, szerintem sokkal elegánsabb, ha ujjatlan vagy akár van ujja, hosszú is, mint ezek a fajták. Ujjatlan, csipkével nyáron is elviselhető, ha az a gond...bár én könyöknél megállnék,d ízlés kérdése.

2015. okt. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alapból ujjatlan volt, de októberi esküvő lévén egy fehér esküvői bolerót vettem fel fölülre, amivel így teljesen hosszú ujjúvá vált:) Szép volt, a vendégek is azt mondták, dehát mi mást is mondhatnak ilyenkor?:) Nekem kényelmes volt, bár a ruha maga jobban állt anélkül, ha nyári esküvőm lett volna, szívesen hordtam volna nélküle. Próbáltam olyan menyasszonyi ruhát is, aminek hosszú csipkeujja volt, és nagyon tetszett az is, szerintem próbálj fel többfélét, és amelyik tetszik neked, jól érzed benne magad, azt válaszd.
2015. okt. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az volt (csipke ujja volt), május elsején volt az esküvő, nem volt benne melegem.
2015. okt. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőmnek hosszúujjú volt, az ujja csipkéből volt. Elszakadt tánc közben 3 helye is :( . Az a baj velük, hogy legtöbbször egyberészes ruhákhoz rögzítik, azok meg nem bírják el, hogy felfelé kinyújtsd a kezed, mert akkor egy ponton fekszik fel a ruha teljes súlya. Ha hosszúujjút szeretnél feltétlenül, akkor én a ruha tetejére húzhatókat ajánlom, csipkéből fantasztikusak léteznek, vagy varrónő is megoldja. Olyan, mintha egyben lenne a ruhával, de kevésbé sérülékeny és megdzabadulhatsz tőle, ha nagyon meleged lesz a buli alatt :). Milyen fajták tetszenek?
2015. okt. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi a tippet. Igen, olyanra gondoltam aminek a felső része csipke. Zsinóros csipkét már vettem hozzá és varrónő csinálja.
2015. okt. 7. 09:57
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A vendégek a szemedbe úgy is azt fogják mondani, hogy gyönyörű voltál és minden tökéletes volt. Aztán egymás közt megbeszélik, hogy hideg volt a leves, valamitől hasmenést kaptak, fellökte őket a pincér, a ruhád meg olyan volt, mintha önállóéletet élt volna (vagy akármi) és úgy ki voltál festve, hogy csoda, hogy felismertek stb.
2015. okt. 8. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!