Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre macskát vinni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre macskát vinni?

Figyelt kérdés

Elsőre bugyuta kérdés, tudom :D


A mi esküvőnkről van szó, és a cica családtag. Olyannyira, hogy tulajdonképpen az összetartozásunk élő kis jelképe. Őszintén szólva, én szeretném, hogy ott legyen a lagzinkon. Tudunk egy kis elkerített "cicasimogatót" hagyni neki a helyszínen, hogy ne kelljen folyamatosan rá figyelni, de alapvetően ilyen hosszú időre még sosem hagytuk egyedül, és szereti a társaságot, a nyüzsit, a nyaggatást, nagyon jó természetű cica, és a vendégek között gyerekek is lesznek, akik egész biztosan kinyaggatnák belőle a lelket is :) 50-60 fős lagzi lesz, tehát azt sem mondhatom, hogy tumultus, és az egészen biztos, hogy nem lesz akkora zaj, hogy a saját gondolatainkat se hallhassuk. Evés közben élő zongorazene, egyébként meg lejátszóról megy majd választott zene, amire lehet táncolni, a terem másik végében, és ott sem dobhártyaszaggató erővel.


Nektek mi a véleményetek? A vőlegényemnek még nem mondtam ezt az ötletem, de ő is imádja a cicát.


2015. okt. 6. 17:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
2%
Sok nő a macskájával alszik. Ki tudja, milyen perverziók színtere az ágyuk.
2015. okt. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%
Szegény macska.
2015. okt. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
60%

Ha szereted azt a macskát nem viszed el. Nekem pl. egyik macskám imádja a vendégeket, nem fél az idegenektől, de még a vendégfogadásra érkező 20 ember is sok volt neki végül és elbújt, nemhogy a lagzi.


A macskának ebben SEMMI öröm nincs. SEMMI. Ha tényleg szereted, akkor nem a saját - már ne haragudj - idióta ötleted a fontos, hanem ő maga.

2015. okt. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

1: velünk is velünk alszik a cica az ágyban. Nem értem, ezzel mi lenne a probléma :)


Igen, ez még azért átgondolandó ötlet. Ahogy továbbfejlesztettem a gondolatot, eszembe jutott, hogy akár a szertartáson ő "hozhatná" a nyakában a gyűrűket, és utána a lagzira hazavinnénk, hogy a lagzit ne kelljen végigszenvednie.

2015. okt. 6. 18:12
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
3 macsom van, imádom őket de én nem vinném el egyiket sem, nem éreznék jól magukat, és megmondom őszintén, én sem örülnék egy háziállatnak az esküvőmön.
2015. okt. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%

A macskák a nap 80-90%-át végig aludják, szeretik a kényelmet, elég öntörvényűek.

Lakodalomban nem tudna aludni,a zaj miatt, idegen környezet, mert Ti sem tudnátok foglalkozni vele, ha esetleg valamelyik gyerek éppen a farkánál fogva szeretne vele játszani.

Macsek érdekében inkább otthon hagynám.

Vendégekről ne is beszéljünk!! Nem velük, hanem a macskával foglalkoztok, lehet, úgy megsértődnek, még a nászajándékot is visszakérik. :)

Inkább ne vidd szegény állatot, neki nem lenne szórakozás.

2015. okt. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Forma vagy :D

Én szeretnék macskás esküvőre menni, bár egy macska tényleg nem szereti az ilyen programokat, pláne, ha hirtelen idegen környezetbe is kerül.

Szerintem inkább emlékezzetek meg róla más módon...

2015. okt. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
10%
Helyezzétek el a nászéjszaka színhelyén. :)
2015. okt. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
37%
Én voltam olyan esküvőn, ahol a pàrnak a kutyusa volt ott :) minden hol ott volt, a szertartàstól kezdve a tàncparkettig :D kis cuki volt, mindenki imàdta.
2015. okt. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
59%
A kommented alapján ez kamu. Olyan ember, aki látott már macskát közelről, az nem mond ilyen hülyeségeket, hogy majd a macska fogja hozni a gyűrűt stb. Az pontosan tisztában lenne vele, hogy a macska kiugrana az idegen helyen az idegen emberek között az első ablakon és többet sose látnátok.
2015. okt. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!