Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti nem érzitek nagyon műnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem érzitek nagyon műnek a hófehér menyasszonyi ruhákat?

Figyelt kérdés
Akárhányat próbáltam vagy láttam, kicsit furcsa volt. Lehet, hogy azért van ez nálam, mert a természetes anyagok híve vagyok az életben, és a természetben sem jellemző a hófehér szín? Pl. hernyóselyem.

2015. okt. 7. 15:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted hogy a természetben sem jellemző a HÓfehér szín? :)
2015. okt. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a sportosabb menyasszonyi ruhák jönnek be. anyagra a chiffon, szatén vagy organza. "Csak a fehér" az olyan átlagos, fekete egy az egyben - na igen az .. "ott van"! ^^

31F egyedülálló

2015. okt. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Vagy rengeteg hófehér színű virág, sarki róka, jegesmedve, fehér macskák, egyéb fehér állatok... Azért elég sok hófehér dolog fellelhető a természetben.
2015. okt. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a hó is fehér, de nem olyan kékes árnyalatú, mint a boltban. Lehet, én vagyok fura.
2015. okt. 7. 16:02
 5/25 anonim ***** válasza:
83%
#4 persze hogy nem kékes árnyakatú, mivel fehér. Lassan elárulhatnád hogy mi a tökömről beszélsz. Egyébként a tej is fehér, sőt még a sperma is. :)
2015. okt. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
53%
Megvilágítás kérdése is, hogy milyen árnyalatúnak látsz egy ruhát, én láttam már olyan tanácsokat, hogy ha engedik, vidd ki a ruhát, menj ki benne a szabad levegőre, utcára és nézd meg ott is. De a természetben rengeteg helyen előfordul a fehér, virágok, felhők, maga a hó, amiről a hófehér a nevét kapta, állatok között is van fehér.
2015. okt. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Tévedés, nem a fehérrel van a bajom, én is olyan ruhát akarok, de fehér és fehér között óriási a különbség. Vannak olyan ruhák, amiknek fura fehér színe van. A boltban hófehérként árulják, de én a kékes árnyalatát látom rajtuk. Lehet, hogy valamilyen kemikália miatt van, ahogy ezek a ruhák készülnek? Láttam hernyóselyem ruhát is egy másik boltban, annak nem volt fura fehér színe.
2015. okt. 7. 16:58
 8/25 A kérdező kommentje:

Találomra kerestem képeket a neten. Ha megfigyelitek a kép keretét, fehér, a ruha is fehér. Erről beszélek. Különbség azért látható.


[link]


[link]


[link]

2015. okt. 7. 17:05
 9/25 A kérdező kommentje:
2015. okt. 7. 17:08
 10/25 anonim ***** válasza:
45%
ezek fehérek. szerintem már csak nem akarod bevallani hogy hülyeséget beszéltél. :D
2015. okt. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!