Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csak kíváncsiságból, megosztan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kíváncsiságból, megosztanátok velem a nagy napotok sztoriját?

Figyelt kérdés
2015. okt. 7. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha rámírsz, leírok valami nagy napot.
2015. okt. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
persze, esküvőm előtti nap beb*sztam és nem emlékszem semmire, csak hogy már másnap reggel arra ébredtem, hogy nyaggat a hülyeségeivel...-.-
2015. okt. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiságból, mit értesz azon, hogy sztoriját?
2015. okt. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Reggel felkeltem...eljött értem a vőlegényem és elmentünk a vendéglőbe, hogy még egyszer utoljára táncoljuk el a táncunkat (egy hét alatt raktuk össze, nem ártott :D). Ez után a virágoshoz mentünk, de kiderült, hogy nincs olyan szalagja amit szeretnék, így elmentünk szalagért...vissza a virágoshoz, kipakolás a vendéglőben (néhány barkácsolt eszköz-wintage stílusban). Utána indulás a fodrászatba, ide már koszorúslánnyal és tanuval, fél óra késés-én nyugtatom a társaságot "nélkülem nem kezdik el " :D Egy óra késéssel mentem a sminkeshez, itt már láttam, a délelőtti fényképezkedés el fog maradni :P :) De továbbra is én nyugtattam mindenkit, oké lesz...

2 fele haza öltözni...kiderül késik a tanu, szeretne öltöztetni ő is, így még 15 perc várakozás...öltözés, versenyfutás az anyakönyvvezetőhöz, itt 15 perc alatt minden lejár, aláírások, gratulációk, pezsgőzés... van 3 óránk fotózkodni, irány a városi nagy park, vízesés...ide már jöttek azok a vendégek is, akik voltak a polgárin...fényképezkedés, élő zene, csoportképek, jó hangulat....7 re templomi szertartás, fényképezkedés, csoportkép, irány a vendéglő...nyitótánc (keringő, csodásan sikerült)...vacsora...kedves próbák (egyedi, ránk szabott feladatok)...nevetés...tánc...torta...lampionok...

Reggel 8 kor fizetés...pakolás haza...megszabadulás a ruhától...vendégek elszállítása ide-oda...a már felébredt vendégek kalauzolása a városba...vacsora...este 10 kor zuhanás az ágyba.



Tényleg szép nap volt. És a visszajelzésekből is ez derült ki.


:)


25-N

2015. okt. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!