Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Aznap esküvőt tartani amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aznap esküvőt tartani amikor a férfinek van a születésnapja? Előny-hátrány?

Figyelt kérdés
2015. okt. 9. 10:36
 1/9 A kérdező kommentje:
* Férfinak
2015. okt. 9. 10:36
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ. Hátrány ha később válás lesz.. Előny, mert elég neki egy ajándék is :D
2015. okt. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Hátrány.. Lehet én vagyok borzasztóan egoista, de az én születésnapom szóljon rólam, a párom születésnapja szóljon róla, az évforduló szóljon kettőnkről.


Mindenki azt csinál, amit jónak lát, de ha az én életemről lenne szó, nem mennék bele.

2015. okt. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk majd nem úgy lett,de meg gondoltuk.És utólag jó döntés volt.Amúgy meg utána olvasgattam akkor én és azt írják,hogy szerencsétlenséget okoz.De mi nem ezért változtattuk meg,csak tényleg a szülinap legyen szülinap.
2015. okt. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Előny, hogy nem kell őt emlékeztetni a házassági évfordulójára. Hátránya csak akkor van, ha válás lesz a vége, de nyilván senki nem erre készül.
2015. okt. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem rossz ötlet. A születésnapja tényleg szóljon már csak róla. Onnantól minden évben rólatok szólna... hát ennyi azért járna pedig mindenkinek. Meg tényleg válás esetén is ciki - bár nyilván nem erre készültök, de a pakliban van akkor is. :D
2015. okt. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, ha a szülinapomra esne. Ez csak egy születésnap, gyerekkorom óta nem élem meg tragédiának, ha nem kizárólag én lehetek a középpontban ezen a napon.


Egyébként meg, senki nem úgy áll neki, hogy válás lesz belőle. Ha mégis akkor azt most kéne elkerülni. Én azért szeretném hinni, hogy van életre szóló boldog házasság és nem fognak elválni.


Ha páromnak esne a születésnapjára szerintem őt se zavarná. Ő sem szokott diszkóról diszkóra járni, asztalon táncolni egyedül vagy a haverokkal ilyenkor miközben önmagát élteti... :D


Szerintem ha tényleg szereti egymást a pár és nem önző kisgyerekekről van szó, vagy párkapcsolaton belül is nagy önállóságot igénylő emberekről, akiknek kell egy külön nap, különben belehalnak, akkor semmi baj nem lesz.


A legjobb az lenne, ha a pár megbeszéli, hogy ki hogyan szeretné és ez alapján tűznék ki a dátumot.

Ha a páromat zavarná, nyilván nem ragaszkodnék ahhoz az időponthoz. A párkapcsolat erről szól, hogy kompromisszumokra törekszünk.

2015. okt. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A férjem azt sem akarta,hogy augusztusban legyen,mert hogy abban a hónapban van a születésnapja, meg az apjáé is (pedig nem is túl jó a viszonyuk, nem is értem). Aztán meggyőztem,hogy a 14-e (ez fontos dátum) akkor esik péntekre (,mert szombatra csak novemberben esik legközelebb :D, meg a hó is :D az nem jó!)


De a születésnapján persze semmi kép sem tartanám, még,ha a 22.-e lenne az emlékezetes szám se.

2015. okt. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A mi esküvőnk a vőlegényem szülinapján lesz és ő kifejezetten azt nézte, hogy szombatra esik-e azon az éven a szülinapja, mert ő szerette volna, hogy akkor legyen. Attól, hogy egy napon lesz a szülinap és házassági évforduló én továbbra is gondoskodni fogok szülinapi meglepetésekről :D
2015. okt. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!