Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Téli, nyári, őszi, tavaszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téli, nyári, őszi, tavaszi esküvő? Ki milyet választana és miért?

Figyelt kérdés

Régebben mindig úgy voltam, hogy ha esküvő, az csakis nyáron. Egyrészről mert sokkal jobb úgy mulatni, hogy a násznép nem fagy meg, hanem nyugodtan kimehet az udvarra az éjszaka közepén szoknyában. Másrészről meg, falusi lagzit szerettem volna (szeretnék?) és hát nyáron azért terem a paradicsom, paprika stb... vagy ha meg is kell venni, olcsóbb mint télen.


Most viszont szöget ütött a fejembe egy téli esküvő. Tudjátok, decemberben, hóesésben... Plusz nagyon tetszenek a téli menyasszony ruhák. De hát azt szinte lehetetlen "megcsinálni", hogy minden tökély legyen télen (gondolok itt a hóesésre <és igen, tudom hogy nyáron meg pont azon a napon is lehet vihar>).


Viszont az őszi dekorációk meg olyan szépek lehetnek! A sok sárga, piros... tökök mindenfelé... olyan szép.


Egyedül talán a tavaszi az, ami nem vonzz annyira. Elvégre akkor az idő is olyan, amilyen.


Nektek melyik a kedvencetek és miért? Milyet választanátok ha lehetne? Esetleg nektek milyen esküvőtök volt? Olyan volt, mint ahogy elképzeltétek? (pl télen hóesés)


2015. nov. 16. 22:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem az őszi tetszik legjobban. Az őszi talán azért (nem tudom) mert szüleimnek novemberben volt az esküvőjük, és többször néztem a videót, és tök jó hangulata volt, szóval simán el tudnám képzelni magamnak is, plusz nem annyira elcsépelt mint a nyári, talán emiatt (persze nem ez a fő dolog) , de olcsóbban is meg lehet talán úszni. Egyébként én is ledöbbenek az elmúlt 1-2-3 évben,hogy bárki házasodni akar , az mindegyik csak nyáron van. Nyáron tele van fb is esküvői képekkel , ilyenkor egész további évben meg semmi..
2015. nov. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
85%

Télen születtem, szóval biztos nem télit. Tavaszit, vagy őszit, mert nyáron meg irdatlan meleg van.


Amúgy kérdés: motoros szánon lopnák el a menyassznyt? :D

2015. nov. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Én pont (kora) tavasszal szeretném :) Virágzó fák alatt, a lágy szélben hullanak a virágszirmok körülöttünk, nincs izzasztó meleg, az alkohol is és a kaja is jobban esik. Az időjárás meg olyan, amilyen, jól mondod, mindenképp beltéri esküvőt szeretnék, szóval ez nem is lenne zavaró tényező, csak pár fotó erejéig mennék ki a virágzó cseresznyefák alá, tavaszias díszítésért meg aztán pláne megbolondulnék :) Az a sok virág, finom illat a levegőben, általános jó hangulat, hogy végre tavaszodik, szerintem ez verhetetlen :) De hát, tavaszi gyerek vagyok, nekem a nárciszok mindig a legcsodálatosabb időszakát jelentik majd az évnek (pont a szülinapomra szoktak kivirágozni otthon a hátsó kertben, napra pontosan, április legelején).


Eddig csak nyári, max szeptember eleji (az is nyár még, időjárás szempontjából) esküvőn voltam, és persze, tök jó este kimenni a balzsamos éjszakába, de engem mindig zavart a hőség, nem esik olyan jól a pálinka, amivel koccintunk az ifjú párra, az a sok zsíros kaja nehéz 40 fokban, nagyobbrészt azok is beltéri esküvők voltak, ahol levegőt nem kaptunk, mert akármekkora is a terem, azért nehéz 120 ember után rendesen szellőztetni, ami meg szabadtéri volt, ott meg majdnem elájultunk a hőségben, tűző napon. Sokan az időjárás miatt választják a nyári időpontot esküvőre, de én pont ezt szeretném a legkevésbé, bármi mást, csak nem izzasztó meleget.


A télivel meg igen, ez az egyetlen gond, hogy ami igazán gyönyörűvé, romantikussá tehetné, az annyira bizonytalan... Gondolom, azért a ti hangulatotok is kicsit romlana, ha borús, esős, ködös, latyakos idő lenne romantikus hóesés helyett- bár aláírom, az ilyen képek az én szívem is megdobogtatják.

2015. nov. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem, nem motoros szánon. Ló húzta szánon :D húúú de jóó lenne :D
2015. nov. 16. 22:23
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaszit szeretnék mert akkor van az évfordulónk is és így egyel kevesebb dátumot Kell a barátomnak megjegyezni :D

Viccen kívül, tavasszal se túl meleg, Se túl hideg nincs kint lehet Lenni.

2015. nov. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
37%

Mi nyáron tartottuk, szabadtéri szerttartást szerettünk volna, és az nyáron a legbiztosabb. Ha ez nem lett volna fontos akkor valószínű, hogy szezonon kívül tartjuk.

Voltam már mindenféle esküvőn, és senki nem fagyott szét (a dohányosok nem érdekelnek, maguknak keresték a bajt), a nyári esküvőkön meg azért voltak sokan a teraszon, udvaron, mert a teremben elviselhetetlen a hőség.

2015. nov. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Tavasz. Nincs kánikula, sem túl hideg és a természet gyönyörű. A téli szép lehet csak sok dolognak kell összejönnie, hogy jó legyen.
2015. nov. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Őszi! Szeptemberi. Akkor még jó idők vannak, nincs kánikula, de nincs még hideg sem. A miénk is akkor volt és csodaszép napsütéses, kellemes meleg időnk volt! :)
2015. nov. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva nekem teljesen mindegy volt, csak ne 40 fokban kelljen. Tavasszal volt a polgárink, virágzó cseresznyefa alatt készült a képek egy része. Ősszel volt a templomink, nagyon szép volt az őszi háttér is. Lagzink mondjuk nem volt, lakásra és nászútra akartunk inkább költeni, de ha lett volna, és szabadtéri sátras is szóbajött volna, akkor szerintem a nyarat választottuk volna, pont amiatt, amit írsz.
2015. nov. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
63%
Egyébként a téli elég vacogós, főleg, ha templomitok is lesz. Nálunk hideg volt az őszin, és sajnos páran meg is fáztak. Ha akarsz szabadtéri képeket is, és nem akarsz megfázni, akkor május-szeptember közöttre tervezném a helyedben.
2015. nov. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!