Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ismer valaki Miskolcon és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismer valaki Miskolcon és környékén jó esküvőszervezőt?

Figyelt kérdés

2015. nov. 17. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. [link]
2015. nov. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Miért van rá szükséged? Külföldről szerveznéd? Kb. ugyanannyi baj van vele, mintha személyesen intéznéd, mert úgyis minden apróságot meg fog kérdezni, csak annyi, hogy nem közvetlenül a szolgáltatókkal fogsz beszélni, hanem neki mondasz valamit, amit ő továbbad a szolgáltatónak, a szolgáltató válaszol, és ő mondja el neked.
2015. nov. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. Egy jö esküvőszervező nagyon sok gondot levesz az ember válláról.
2015. nov. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, külföldön vagyok, és nem tudom otthon szervezni, de nekem a helyszín megkeresése okozza a legnagyobb gondot. Ha lenne olyan cég, aki elém tenné az összes elérhető esküvői helyszínt, és le is foglalná azt, ami nekünk is megfelel és szabad is abban az időpontban, azzal meg lennék elégedve, és ugyanígy a zenekart is...
2015. nov. 27. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!