Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy mondjam meg a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a párom testvérének a barátnőjének, hogy nem akarom, hogy koszorúslány legyen?

Figyelt kérdés

Sosem jöttem ki a párom testvérének a barátnőjével.A három év alatt 1 szer beszélgettünk.Mindenkivel lekezelően bánik.Megcsalta párom öccsét,aki most emiatt pszihiáterhez jár,és gyógyszeres kezelést kap.A lány mégis körbe van ugrálva a családban.

Eddig abban reménykedtem,hogy valamilyen ok miatt nem jön el a lakodalmunkba,de most kiderült hogy koszorúslánynak öltözik(persze csak azért mert van ruhája)

Hogy mondjam meg neki,hogy nem akarom hogy a koszorúslányom legyen?

Vagy türjem csendben,és fogjam vissza magam?Lehet én vagyok a gonosz?


2010. márc. 20. 17:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Ez a te esküvőd (is)a te napod.Minden legyen úgy ahogy ti eldöntitek.Ha nem kell koszorúslánynak, akkor mondd meg neki.Ilyen egyszerű.
2010. márc. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Odaállsz elé és megmondod, hogy nem szeretném ha teis az lennél. De előtte azért beszéld ezt meg az anyóssal,mert lehet ő máshogy adja elő neki, és a végén még te lennél a rossz..
2010. márc. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Miazhogy annak öltözik? Ki kérte meg rá? Én biztosan odamondanám a magamét neki, hogy a lóf*szt leszel te koszorúslány. Ez a ti napotok, ti döntitek el ki lesz a koszorúslány. Ha muszáj lenne békésen megoldanom, akkor gyorsan felkérnék két kislányt, és mondanám, hogy korábban már őket kértem meg, bocs. És ezzel le lenne tudva :)
2010. márc. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
EGyszerűen állj elé, és mondd meg, hogy nem szeretnéd, ha a koszorúslányod lenne, mivel már másokat kértél fel.
2010. márc. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Rajta kívűl még 8 koszorúslány van.Az összes megkérdezte hogy lehet-e,csak Ö nem.

Az a baj,hogy személyesen nem találkozok vele a lagziig,mert külföldön élek.

Írjak neki egy e-meil?Milyen indokot találjak ki?Vagy mondjam az igazat,hisz kölcsönösen utáljuk egymást.

ígyiy-úgyis én leszek a gonosz,ebbe már beletörődtem.

2010. márc. 20. 17:41
 6/33 anonim ***** válasza:
A koszorúslányt és az egyik tanút te kéred föl, ez a te saját jogod, senki nem jelentkezhet rá. Nem vagy gonosz, ne hagyd magad terrorizálni. Netán keress egy idősebb és határozott fellépésű rokont, aki vállalja, hogy az esküvő napján szemmel tartja a lányt, hogy ne kavarjon be. Vagy pedig tartsd magad a hagyományhoz, hogy a koszorúslányok gyerekek, és mondd meg neki, hogy sajnos túlkoros, így nincs benne semmi személyes, és mégsem lehet. megjegyzem, a koszorúslányok TÉNYLEG gyerekek szoktak lenni.
2010. márc. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Ha utál, akkor miért akar a koszorúslányod lenni?
2010. márc. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Ha ő gonosznak tart téged, az legyen az ő baja, ha egyszer úgysem tudsz változtatni rajta, akkor minek töröd magad? Az esküvőd napja nem arról szól, hogy te hogyan pátyolgass olyanokat, akik nem veszik észre magukat.
2010. márc. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Hivatkozz arra, hogy már korábban felkérted a koszorús lányokat. Erre valószínű nem tud mit mondani.
2010. márc. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Ez az én napom!Írok neki egy e-mailt amiben megírom,hogy nem szeretném hogy koszorúslány legyen,mivel nem vagyunk jóban.Azt akarom hogy a koszorúslányaim olyanok legyenek akik szeretnek,és énis viszont.

Ha ezt nem érti meg akor sajnálom.

Amúgy csak azért akar koszorúslány lenni mert neki vanruhája,és igy arra nem kellene költenie.

2010. márc. 20. 17:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!