Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A koszorúslányok kísérőjét ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A koszorúslányok kísérőjét ki választja?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm nem sokára férjhez megy, és én leszek az egyik koszorúslány.

Azt gondoltam, hogy a kísérőt magam mellé választhatom én,tehát lehet a barátom a kísérőm.

De ő azt mondta,hogy a hagyomány szerint akik az életben együtt vannak azok nem lehetnek párban az esküvői menetben.

Ez tényleg így van? Mert sehol nem hallottam még ilyesmit.



2015. nov. 20. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tájegységenként és családonként változik a szokás. Ilyenkor szerintem a békesség kedvéért jobb ha minden úgy van, ahogy a pár szeretné.


Nálunk pl úgy szokás, hogy maximum kamaszlányok a koszorúslányok, ismerősi családnál pedig a menyasszony hajadon barátnői és egy-két pubertás előtti lány. Máshol meg tesznek az egészre.

2015. nov. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Felénk a kisérő az épp aktuális pár/barát :)
2015. nov. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Szóval akkor ne kérdezzek, fogadjam el amit a menyasszony akar.. :D

2015. nov. 21. 13:14
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha választanak "koszorúsfiúkat"(nem tudom mi a nevük, de mindegy is, csak az ámerikai filmekben szokás, hogyy a vőlegénynek is vannak koszorúsai) akkor azok közül állítanak párba valakivel, de csak a hivatalos műsor idejére, a lagziban már nem kell velük bratyizni.

Ha nincsenek ilyen fiúk akkor azzal mész, akivel akarsz, feltéve, hogy őt is meghívták az esküvőre:-)

2015. nov. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :))
2015. nov. 21. 17:42
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha a menyasszony kijelöl melléd valakit, akkor fogadd el, mert ez menyasszony és a vőlegény esküvője. Én simán el tudok képzelni olyan szituációt, hogy pl.: te oké, hogy koszorúslány vagy, mert mondjuk közeli barátnője vagy a menyasszonynak, vagy testvére, akármi,,, de mondjuk a partnereddel eddig jó ha 2-3 alkalommal találkozott, tehát nincs vele közeli kapcsolat, más férfi testvére, barátja, viszont lenne, akit inkább tenne akkor melléd kísérőnek, hogy az illetőnek, mint közeli hozzátartozónak nagyobb szerepe legyen az esküvőn.
2015. nov. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!