Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő szülőköszöntő nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő szülőköszöntő nélkül?

Figyelt kérdés

Szűk körben házasodunk nemsokára.

Anyám jelen sem lesz,olyan a kapcsolatunk,apámmal 20 éve nem beszéltem,az alkoholt választotta a családja helyett.

Leendő anyós nem bír kezdetektől,és finoman fogalmaztam.

Egyedül leendő após kedvel.

Ti se kérnétek az anyakönyvvezetőtől szülőköszöntőt? Párom sem ragaszkodik hozzá,nem kellett kérnem h ne legyen.


2015. nov. 20. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azok után amit leírtál, nem értem mi a kérdés.

Én se tartanék, ha nincs kinek.

2015. nov. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így fölösleges.
2015. nov. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is hasonló heylzetben vagyunk.Egyébként nincs abban semmi,ha ti lesztek ott meg két tanu és mondjuk a nagyobb esküvőre szánt pénzből meg lenne mondjuk egy szép nászutatok.
2015. nov. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Leendő anyós após ott lesz,meg még pár ember. ( lagzi nen lesz)
2015. nov. 21. 08:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező kérni, nekünk sem volt. Párom szülei nem élnek, felénk meg nem szokás, így feleslegesnek tartottuk. A ti esetetekben is felesleges szerintem.
2015. nov. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen a családi helyzet akkor ne legyen, nem kötelező.
2015. nov. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nalunk 2-1 volt az allas olyan ertelemben, h 2 normalis es 1 normalatlan szulo van az eletunkben. A ferjem szulei normalisak, nagyon jo szulok, meg is erdemeltek volna a szulokoszontot. Viszont az en apukam elhunyt, anyam pedig... Hat ne is menjunk bele, h mennyire nem erdemelte meg még azt se, hogy meghivjuk... En elmondtam a ferjemnek, h apanak mar nem tudom megkoszonni szemelyesen, anyamnak meg baromira nincs mit koszonni, az viszont nem palya, hogy 3 szulobol kettot szolit meg az anyakonyvvezeto, igy nem szeretnek koszontot. Anyosnak is elmondtam ezt es o is, meg a ferjem is azt mondta, h anyos es apos szulokoszonto nelkul is jol tudja, hogy halasak vagyunk nekik a tamogatasukert, szeretetukert, igy baromira nem fontos ez a formalitas. Nem is volt szulokoszonto. Igazabol a csalad is, a baratok is jol tudjak, h ez nalunk miert maradt el. Egyebkent pedig ez nem kotelezo resz, olyankor is elofordul, h elhagyjak ezt a reszt, amikor nincs problema a szulokkel. Az anyakonyvvezetonk a legjobb baratnom, vele is beszeltem errol es o pl azt mondta, h a legtobb esetben nem kernek koszontot a parok.
2015. nov. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, nekünk sem volt. A helyedben én sem kérnék. Furán nézne ki az asszimetria miatt. Más hogy valami kedves gesztust, szót, ölelést lehetne tenni feléjük szertartáson kívül. Az anyakönyvvezetőtől biztos hogy nem kérnék én sem. Boldog házasságot kívánok Neked és sok szeretetet. Kívánom hogy jó családot alapítsatok. Maximális együttérzésem.
2015. dec. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem értek a protokollhoz, de ha tiszteled őt és jól esik nektek, az após támogatását szerintem megköszönhetitek. anélkül, hogy a többiek említésre kerülnének. szerintem ez valami, nekem jól esne, ha én lennék az após.


N

2015. dec. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!