Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő előtt volt aki, úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő előtt volt aki, úgy gondolta, hogy akár jöhet a gyerek is közben?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nem védekeztetek rendesen, de nem is a teherbeesésre játszottatok.

2015. nov. 23. 10:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk esküvő előtt fog jönni, mindkettőnknek voltak egészségügyi problémái ami miatt megsürgettek az orvosok, hogy ha akarunk valaha babát ideje lenne próbálkozni, mert valószínűleg nehezen fog összejönni.

Gondoltuk lesz ahogy lesz de egész hamar sikerült, idén lett volna esküvő de az elején nagyon rosszul voltam most meg már nem akarok oltárhoz gurulni, szóval inkább jövőre toltuk.

2015. nov. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
mi előbb terveztük a gyereket, amikor esküvőről még szó sem volt. Aztán jött az esküvő, gyerek meg még azóta sem.
2015. nov. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Kb. egy héttel az esküvő előtt határoztuk el, hogy most már nem védekezünk ... A számítások szerint az első ilyen alkalomkor össze is jött :-D
2015. nov. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hűha, de gyors volt, már nagyon meg akart születni az a baba. Gratulálok!
2015. nov. 23. 12:07
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akartam az esküvői készülődés közben teherbe esni, úgyhogy védekeztünk. Nem éreztük azt, hogy már jönnie kellene, meg a nagy esküvői idegbetegeskedéssel nem akartam ártani a babának, meg már hamar ki volt választva a ruha és nem akartam, hogy esetleg ne legyen jó rám, meg alkoholt is szerettem volna inni az esküvőmön.. :)
2015. nov. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#4:

Sietett :-) Mondjuk párom 30 volt már (ő az anyuka) és első gyerek volt, tehát volt pszichés ráhangolódás is :-D

Egyébként érdekes, mert a harmadik is kb. ugyan így elsőre, a középsővel meg fél évet kellett tornázni.

2015. nov. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Több ismerősöm volt így, azt mondták, h most már belefér. :)
2015. nov. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát én nem bántam volna, mert kb. már az eljegyzéstől bekattant valami, hogy gyereket szeretnék, de aztán munka miatt vártunk. Igaz, közben megszakításosan voltunk együtt, szóval nem védekeztünk rendesen, hátha becsúszik:D Aztán mikor letelt a kitűzött idő, jött is a kis drága:) Így az esküvőnk után kb. 2 évvel fog megszületni.
2015. nov. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi iden hazasodunk es mar evek ota nem vedekezznk, mert szeretnenk babat, csak pcos miatt nem igazan akar osszejonni. Eskuvo elotti 1 evben viszont ugy voltam vele, h orulnek, ha jonne, de ha van valasztasom, akkor inkabb utana. Szerettem volna minden energiammal arra koncentralni, h az eskuvo tokeletesen legyen megszervezve.
2015. nov. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Esküvő előtt két hónappal csökkentettük a védekezést, naptár+óvszer módszerrel (csak a rizikós napokon használtunk óvszert) nászéjszakától már élesben. Valahol akkortájt jött össze, jobb is, hogy nem hamarabb, mert viccelődtek ezzel az esküvőn is, erre én simán legurtottam a pezsgőt. A ruhámba még 10 hetesen is beleférnék (most látom, hogy kezd pocakom lenni meg eltünt a derekam), viszont 7. héttől feküdnöm kell hematoma miatt, ráadásul olyan igazán jól sem voltam...
2015. nov. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!