Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » S. O. S. A polgári esküvőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. A polgári esküvőn nagyon nagy probléma, ha az egyik tanúnak ideiglenes személyije van?

Figyelt kérdés

2015. nov. 28. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
nem kötelező elmondani
2015. nov. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2015. nov. 28. 21:56
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Ezt most komolyan mondtam. Senki nem fogja ellenőrizni a valódiságát. Azt is eljátszhatja h otthon hagyta a nagy őrületben. És fejből elmondja a számokat.
2015. nov. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is komolyan mondtam, hogy köszönöm, viszont az a baj, hogy mostmár lefénymásolják az iratokat. Neki eredeti az ideiglenes, de ugye csak ideiglenes, így nem tudom, hogy lehet-e?
2015. nov. 28. 22:11
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó.

Ugyanolyan mint a jogsi is, ideiglenesen jó mindenhol.

2015. nov. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
El fogják fogadni! :)
2015. nov. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én is tanu voltam ideiglenes kártyám volt és minden rendbe volt !!
2015. dec. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenféle hivatalos személyazonosító okmány megteszi. Személyi, útlevél, jogosítvány, szerintem az ideiglenes is.
2015. dec. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
22%
Persze hogy jó. A legtöbb házasság is ideiglenes.
2015. dec. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!